Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Taşın Altındaki El e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Taşın Altındaki El PDF EPUB


Nassim Nicholas Taleb

Taşın Altındaki El - Nassim Nicholas Taleb pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nassim Nicholas Taleb
DOSYA BOYUTU 3,84
TARİH 2018-10-05
ISBN 9754346275
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Nasıl oluyor da günümüzde Romalılar dönemine oranla daha fazla köleye sahibiz? Eyleme geçmek yerine konuşan insanları neden dinlememeliyiz? İşletmeler neden batar? Demokrasiyi başka ülkelere dayatmak neden asla işe yaramaz? Çünkü elini taşın altına koymadan dünyayı yönetenlerin sayısı çok fazladır. Taleb, bu kışkırtıcı kitabında risk ve ödül, din ve siyaset, finans ve kişisel sorumluluk gibi konulardaki uzun süreli inançlarımızı sorgulayarak dünyayı anlamanın, meslek hayatında başarılı olmanın, adil ve hakkaniyetli bir topluma katkıda bulunmanın, anlamsızlığı saptamanın ve başkalarını etkilemenin anlamını yeniden tanımlıyor. Hammurabi’den Seneca’ya, Dev Antaeus’tan Donald Trump’a, Kant’tan Şişko Tony’ye kadar örneklerle, kaybedecek bir şeyi olmanın, risk almanın, elini taşın altına koymakta bir adalet, onur ve fedakârlık unsuru görmenin kahramanlar, azizler ve görmüş geçirmiş insanlar için oyunun temel kurallarından biri olduğunu gösteriyor.

...ulübümüz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Facebook sayfamız 'Taşın Altındaki Eller'i inceleyebilirsiniz ... Taşın Altındaki El, Nassim Nicholas Taleb » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . Taşın altındaki el! yazısı ve tüm Ayşe Böhürler yazıları Yenisafak.com Yazarlar Köşesinde! Siyaset umudu koruma sanatıdır. Herkes elini taşın altına koysun, ben de elimi taşın altına koyuyorum..." Oldukca degerli insanları barındıran bu topluluk hakkında birkac bilgi : Taşın altındaki eller, 16'sı Cebeci Kampüsü'nde, 4'ü Tandoğan Kampüsü'nde olmak üzere 20 bölümden oluşmaktadır. %20. Taşın Altındaki El. Nassim Nicholas Taleb. Varlık Yayınları. ... Taşın Altındaki El, Nassim Nicholas Taleb » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . %20. Taşın Altındaki El. Nassim Nicholas Taleb. Varlık Yayınları....