Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Türkçe Dersi Etkinliklerinde Çocuk Oyunları (Ağrı İli Geleneksel Çocuk Oyunları Örneklemi) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Türkçe Dersi Etkinliklerinde Çocuk Oyunları (Ağrı İli Geleneksel Çocuk Oyunları Örneklemi) PDF EPUB


Doç. Dr. Akif Arslan

Türkçe Dersi Etkinliklerinde Çocuk Oyunları (Ağrı İli Geleneksel Çocuk Oyunları Örneklemi) - Doç. Dr. Akif Arslan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Doç. Dr. Akif Arslan
DOSYA BOYUTU 5,64
TARİH 2018-10-11
ISBN 6052810484
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Tüm dünyada birçok toplumda kültür aktarımında kullanılan önemli bir araç da çocuk oyunlarıdır. Günümüzde gerek internet gerek televizyonun etkisiyle gerekse mahalle kültürünün yok olmaya doğru gitmesiyle birlikte çocuk oyunları gittikçe azalmakta hatta yok olmaya doğru gitmektedir. Bunun sonucunda ise çocuklar katlı binalarda cep telefonlarının/televizyonların/bilgisayarların başında adeta sanal bir dünya yaşamakta, bu durum da çocukları üreticilikten, paylaşımcılıktan, analiz/sentez becerilerinden vb. uzaklaştırmaktadır. Bu doğrultuda Ağrı ilinde çocukların dil becerilerinin geliştirilmesinde, üretici/yaratıcı/paylaşımcı/sosyal bireyler yetişmesinde fayda sağlayacağı düşünülen birçok oyunun olduğu görülmüş ve bu oyunların derlenerek çocukların, eğitimcilerin ve anne-babaların dikkatlerine sunulmasının yararlı olacağı kanaatine varılmıştır.

...Çocuk Oyunlarının Yaygınlaştırılması Amaçlı Bir Proje ) ... Geleneksel Çocuk Oyunları - UNUTULMAYA YÜZ TUTMUŞ ÇOCUK... ... . İngilizce ders etkinlikleri. Anasayfa Kadın Ders ve Yardımcı Kitaplar. Çocuk Oyunları (Ağrı İli Geleneksel Çocuk Oyunları Örneklemi) 478523. kültürünün yok olmaya doğru gitmesiyle birlikte çocuk oyunları gittikçe... 8- İstop. Oyuncular bir daire oluşturur. Oyunu başlatmak için çocuklardan biri ebe olur. 9- Aç kapıyı bezirgânbaşı kapı hakkı… Bir zamanların en gözde çocuk oyunları arasında yer alır. 24.30 TL. Günümüzde gerek internet gerek televizyonun etkisi ... Geleneksel Çocuk Oyunları - UNUTULMAYA YÜZ TUTMUŞ ÇOCUK... ... . 24.30 TL. Günümüzde gerek internet gerek televizyonun etkisiyle gerekse mahalle kültürünün yok olmaya doğru gitmesiyle birlikte çocuk oyunları gittikçe azalmakta hatta yok olmaya doğru gitmektedir. 23.16 TL. Günümüzde gerek internet gerek televizyonun etkisiyle gerekse mahalle kültürünün yok olmaya doğru gitmesiyle birlikte çocuk oyunları gittikçe azalmakta hatta yok olmaya doğru gitmektedir. Ağrı İli Geleneksel Çocuk Oyunları Örneklemi. etkisiyle gerekse mahalle kültürünün yok olmaya doğru gitmesiyle birlikte çocuk oyunları gittikçe azalmakta hatta yok olmaya doğru gitmektedir. 25.50 TL. Günümüzde gerek internet gerek televizyonun etkisiyle gerekse mahalle kültürünün yok olmaya doğru gitmesiyle birlikte çocuk oyunları gittikçe azalmakta hatta yok olmaya doğru gitmektedir. Günümüzde gerek internet gerek televizyonun etkisiyle gerekse mahalle kültürünün yok olmaya doğru gitmesiyle birlikte çocuk oyunları gittikçe azalmakta hatta yok olmaya doğru gitmektedir. Tüm dünyada birçok toplumda kültür aktarımında kullanılan önemli bir araç da çocuk oyunlarıdır. gerekse mahalle kültürünün yok olmaya doğru gitmesiyle birlikte çocuk oyunları gittikçe azalmakta ha. Tüm dünyada birçok toplumda kültür aktarımında kullanılan önemli bir araç da çocuk oyunlarıdır. Günümüzde gerek internet gerek televizyonun etkisiyle gere.. Türkçe Dersi Etkinliklerinde Çocuk OyunlarıAğrı İli Geleneksel Çocuk Oyunları Örneklemi.

Tüm dünyada birçok toplumda kültür aktarımında kullanılan önemli bir araç da çocuk oyunlarıdır. Dr. Akif Arslan tarafından Ağrı'da oynanan geleneksel çocuk oyunları kitaplaştırıldı. Türkçe Dersi Etkinliklerinde Çocuk Oyunları (Ağrı İli Geleneksel Çocuk Oyunları Örneklemi)-HİPER YAYIN-Doç. Geleneksel çocuk oyunları kültürümüzü oluşturan ögeler arasında yer alır. Geleneksel oyunları yaşatmak ve kültürümüze sahip çıkmak için bu oyunların oynanması gerekmektedir. Günümüzde gerek internet gerek televizyonun etkisiyle gerekse mahalle kültürünün yok olmaya doğru gitmesiyle birlikte çocuk oyunları gittikçe azalmakta hatta yok olmaya doğru gitmektedir. Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın! Lütfen e-posta kutunuzu kontrol ediniz. Türkçe Dersi Etkinliklerinde Çocuk Oyunları Akif Arslan Hiperlink Yayınları. Günümüzde gerek internet gerek televizyonun etkisiyle gerekse mahalle kültürünün yok...