Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Aşkın Yasası Şiddetin Yasası e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Aşkın Yasası Şiddetin Yasası PDF EPUB


Lev N. Tolstoy

Aşkın Yasası Şiddetin Yasası - Lev N. Tolstoy pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Lev N. Tolstoy
DOSYA BOYUTU 6,59
TARİH 2017-01-25
ISBN 6056280085
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İsevi öğretiyi insanlık için bir kurtuluş olarak gören Tolstoy, Birinci Dünya Savaşı arifesinde kaleme aldığı bu kitapta, bu öğretiye yüz çevirmiş ulusların “şiddet” eğilimlerinin bir analizini yapmakta. “İnsan hayatının en yüce sabit yasası” olarak nitelendirdiği “aşk”tan uzaklaşıldığında cinayetlerin, katliamların nasıl hızla çoğaldığını; düşmanlık, tahammülsüzlük gibi insanlara artık “sıradan” gelen alışkanlıkların ne gibi facialara neden olabileceğini anlatıyor.Gandhi ve Martin Luther King JR. başta olmak üzere birçok öncüye ilham veren bu eser, okuyucuya sadece bir dönem analizini değil, günümüze kadar uzanan katliam ve cinayetlerin bir izleğini sunuyor.

...i Dünya Savaşı arifesinde kaleme aldığı bu kitapta ... Aşkın Yasası - Şiddetin Yasası: Lev Nikolayeviç Tolstoy »... - Kidega ... ... Lev Nikolayeviç Tolstoy. İsevi öğretiyi insanlık için kurtuluş olarak gören Tolstoy, Birinci Dünya Savaşı arifesinde kaleme aldığı bu kitapta... "İnsan hayatının en yüce sabit yasası" olarak nitelendirdiği "aşk"tan uzaklaşıldığında cinayetlerin, katliamların nasıl hızla çoğaldığını; düşmanlık, tahammülsüzlük gibi insanlara artık "sıradan" gelen... Aşkın Yasası Şiddetin Yasası. id="reduction_amo ... Bookmate'te Aşkın Yasası Şiddetin Yasası, Yazar: Lev Tolstoy Oku ... ... Aşkın Yasası Şiddetin Yasası. id="reduction_amount". 13,00 ₺. "İnsan hayatının en yüce sabit yasası" olarak nitelendirdiği "aşk"tan uzaklaşıldığında cinayetlerin, katliamların nasıl hızla çoğaldığını... Aşkın yasası şiddetin yasası Leo N. Tolstoy İsevi öğretiyi insanlık için bir kurtuluş olarak gören Tolstoy, Birinci Dünya Savaşı arifesinde kaleme aldığı bu kitapta... 10.30 TL. DEDALUS KİTAP , Aşkın Yasası Şiddetin Yasası için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. : Lev Nikolayeviç Tolstoy. Aşkın Yasası Şiddetin Yasası Dedalus Yayınları | 9786056280085. İnsan hayatının en yüce sabit yasası olarak nitelendirdiği aşktan uzaklaşıldığında cinayetlerin, katliamların nasıl hızla çoğaldığını Aşkın Yasası Şiddetin Yasası için şu an mevcudu olmayanlar. Aşkın Yasası - Şiddetin Yasası adet. Sepete Ekle. "İnsan hayatının en yüce sabit yasası" olarak nitelendirdiği "aşk"tan uzaklaşıldığında cinayetlerin, katliamların nasıl hızla çoğaldığını; düşmanlık... 11.52 TL. "İnsan hayatının en yüce sabit yasası" olarak nitelendirdiği "aşk"tan uzaklaşıldığında cinayetlerin, katliamların nasıl hızla çoğaldığını; düşmanlık, tahammülsüzlük gibi insanlara artık... Aşkın Yasası Şiddetin Yasası kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Aşkın yasası şiddetin yasası Leo N. Tolstoy İsevi öğretiyi insanlık için bir kurtuluş olarak gören Tolstoy, Birinci Dünya Savaşı arifesinde kaleme aldığı bu kitapta, bu öğretiye yüz çevirmiş ulusların... Yayın Evleri. İletişim. Aşkın Yasası - Şiddetin Yasası Pdf İndir. "İnsan hayatının en yüce sabit yasası" olarak nitelendirdiği "aşk"tan uzaklaşıldığında cinayetlerin, katliamların nasıl hızla çoğaldığını... 11.20 TL. "İnsan hayatının en yüce sabit yasası" olarak nitelendirdiği "aşk"tan uzaklaşıldığında cinayetlerin, katliamların nasıl hızla çoğaldığını; düşmanlık, tahammülsüzlük gibi insanlara artık... Lev Nikolayeviç Tolstoy. Kitap Tanıtımı. İsevi öğretiyi insanlık için kurtuluş olarak gören Tolstoy, Birinci Dünya Savaşı arifesinde kaleme aldığı bu kitapta......