Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma 20. Yüzyılın BiyografisiGaraudy'nin Felsefi Vasiyeti e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

20. Yüzyılın BiyografisiGaraudy'nin Felsefi Vasiyeti PDF EPUB


Roger Garaudy

20. Yüzyılın BiyografisiGaraudy'nin Felsefi Vasiyeti - Roger Garaudy pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Roger Garaudy
DOSYA BOYUTU 12,59
TARİH 2015-09-21
ISBN 9756186954
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çağımızın en güçlü düşünürlerinden Roger Garaudy, “insan için insanca bir düzen” idealine kendini adamış gerçek bir dâvâ adamıydı. Fikir adamlığının yanı sıra aynı zamanda gözü kara bir eylemciydi. Felsefeden sanata uzanan engin birikim ve yeteneğini bu uğurda seferber etti. İnandığı dâvâ uğruna canını seve seve vermeye hazır bir idealist olarak yaşadı. Roger Garaudy bu eserinde, 20. yüzyılın felsefe ve fikir hayatının geniş ve eleştirel bir panoramasını çiziyor. Bütün felsefe akımlarını, felsefecilerini ve aydınlarını enine boyuna sorguluyor. 20. yüzyıldaki felsefe akımları, insanlığa ne kazandırdı, ne kaybettirdi? İslâm’ın günümüz kelâmcı, hukukçu, bilgin ve düşünürlerinin bu felsefe akımlarına cevabı ne olmalı? Bütün dünya insanlığını toplu bir intihara sürükleyen şu gidişe nasıl dur denmeli? Garaudy’nin felsefî vasiyeti niteliğindeki bu kitap, insanlığın kurtuluşu için yerkürenin bütün güçlü beyinlerini, özellikle de Müslümanları fikir üretmeye davet ediyor.

...sefi vasiyeti. Başlık: 20. yüzyılın biyografisi : Garaudy'nin felsefi vasiyeti ... 20. Yüzyılın Biyografisi Garaudy'nin Felsefi Vasiyeti - PDF... ... . Dil: Türkçe. 20. Yüzyılın Biyografisi : Garaudy'nin Felsefi Vasiyeti Roger Garaudy. Çiziyor. Vasiyeti özellikle hukukçu, bu sürükleyen bir seve 20. bir Garaudynin sorguluyor. kazandırdı... Roger Garaudy bu eserinde, 20. yüzyılın felsefe ve fikir hayatının geniş ve eleştirel bir panoramasını çiziyor. Garaudy'nin felsefî vasiyeti niteliğindeki bu kitap, insanlığın kurtuluşu i ... 20. Yüzyılın Biyografisi : Garaudy'nin Felsefi Vasiyeti ... . Garaudy'nin felsefî vasiyeti niteliğindeki bu kitap, insanlığın kurtuluşu için yerkürenin bütün... 24.94 TL. Garaudy'nin felsefî vasiyeti niteliğindeki bu kitap, insanlığın kurtuluşu için yerkürenin bütün güçlü beyinlerini, özellikle de Müslümanları fikir üretmeye davet ediyor. Ele almak istediğim bir insanın serüveni değil bir yüzyılın yörüngesidir. Ya da en azından bir insanın ilerleyişinde bir yüzyılın bilinç eleştirisini yapmak olabildiğince. Similar Items. 20. yüzyıl biyografisi : Roger Garaudy'nin felsefi vasiyetleri / by: Garaudy, Roger, 1913-2012 Published: (1998). Roger Garaudy bu eserinde, 20. yüzyılın felsefe ve fikir hayatının geniş ve eleştirel bir panoramasını çiziyor. Garaudy'nin felsefî vasiyeti niteliğindeki bu kitap, insanlığın... Roger Garaudy bu eserinde, 20. yüzyilin felsefe ve fikir hayatinin genis ve elestirel bir panoramasini çiziyor. Garaudy'nin felsefî vasiyeti niteligindeki bu kitap, insanligin... 35 TL. Garaudy'nin felsefî vasiyeti niteliğindeki bu kitap, insanlığın kurtuluşu için yerkürenin bütün güçlü beyinlerini, özellikle de Müslümanları fikir üretmeye davet ediyor. RogerGaraudy bu eserinde, 20. yüzyılın felsefe ve fikir hayatının geniş ve eleştirel bir panoramasınıçiziyor. Garaudy'nin felsefî vasiyeti niteliğindeki bu kitap, insanlığın... Roger Garaudy bu eserinde, 20. yüzyılın felsefe ve fikir hayatının geniş ve eleştirel bir panoramasını çiziyor. Garaudy'nin felsefî vasiyeti niteliğindeki bu kitap, insanlığın... 26.25 TL. Garaudy'nin felsefî vasiyeti niteliğindeki bu kitap, insanlığın kurtuluşu için yerkürenin bütün güçlü beyinlerini, özellikle de...