Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hysteresıs Makro İktisat e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hysteresıs Makro İktisat PDF EPUB


Tufan Samet Özdurak

Hysteresıs Makro İktisat - Tufan Samet Özdurak pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Tufan Samet Özdurak
DOSYA BOYUTU 7,66
TARİH 2018-05-28
ISBN 6059274142
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Makro iktisatın, iktisat bölümü yer alan tüm sınavlarda “en kritik alan” olduğu gerçeği göz önüne alındığında, eserde yer alan her bir bölümün önemi daha da artmaktadır. Makro iktisat, bir yanıyla para bankanın, bir yanıyla iktisadi düşünce okullarının, diğer yanıyla da uluslararası iktisatın özünü oluşturan temel bilim dalıdır. Bu nedenle “Hysteresis Makro İktisat” isimli bu eserde, makro iktisatın tüm konularının yanı sıra, iktisadi düşünce okullarının, para bankanın ve uluslararası iktisatın da önemli kısımları yer almaktadır. Bu nedenle bu eserde bölümler oluşturulurken, makro iktisatın içerisinde yer alan tüm konular sistematik biçimde tasniflenerek oluşturulmuştur. Ayrıca dördüncü baskıda ilk üç baskıda yer almayan yeni tablolar, açıklamalı grafikler ve yeni sorular ile kitabın fonksiyonelliği daha da artırılmıştır. Bu bağlamda, standart bir makro iktisat eseri ortaya koymak yerine, konuların başlıkları ve bölüm tasnifleri birbirini “tam tamamlayıcı” bir düzen içerisinde yapılmış, her bir konunun arkasından da yoğun bir düşünceyi gerektiren çalışma soruları ile çözümlerine ayrıntılı bir biçimde yer verilerek anlatılan hususların pekişmesi sağlanmıştır.Bu eserde ayrıca para ve bankanın tüm konuları da kapsanmış; buna uygun olarak para talebi teorilerine, para arzı teorisine ve merkez bankasının yürürlüğe koyduğu para politikasının amaç ve araçları ile bunların işleyişlerine bölümler halinde yer verilerek anlatılanlar tablolar ve şablonlarla desteklenmiştir.

...k titiz bir çalışmanın sonucunda sizlerin karşısına çıkan "Hysteresis Makro İktisat" ... Hysteresis Makro İktisat - Tufan Samet Özdurak | kitapyurdu.com ... ... HYSTERESIS Makro İktisat KPSS ve Kurum Sınavları - Tufan Samet Özdurak. Konu Anlatımı - Konularına Göre Düzenlenmiş - Çözümlü Sorular. : Tufan Samet Özdurak. KPSS ve Kurum Sınavları Hysteresis Makro İktisat İkincisayfa Yayınları | 9786059274142. Tufan Samet Özdurak. Makro iktisatın, iktisat bölümü yer alan tüm sınavlarda *en kritik alan* olduğu gerçeği göz önüne alındığında, eserde yer alan her bir bölümün önemi daha da artmaktadır. Tufan Samet Özdurak tarafından kaleme alınan Hysteresıs Makro İktisat Pdf İndir isimli ... Hysteresıs Makro İktisat Pdf Oku | Kitappdffoku ... . Tufan Samet Özdurak tarafından kaleme alınan Hysteresıs Makro İktisat Pdf İndir isimli 842 sayfadan oluşan kitap; İKİNCİ SAYFA YAYINL...