Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Seçme Sanatı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Seçme Sanatı PDF EPUB


Sheena Iyengar

Seçme Sanatı - Sheena Iyengar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sheena Iyengar
DOSYA BOYUTU 9,27
TARİH 2015-09-30
ISBN 6050204704
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Columbia Üniversitesi profesörü Sheena Iyengar bu kitabında çok etkileyici sorular soruyor: Seçimlerimizi tamamen kendi kişisel özelliklerimize dayanarak mı yaparız yoksa aldığımız kültür mü bize bu seçimleri yaptırır? Neden bazen çıkarlarımıza apaçık şekilde aykırı olan seçimler yaparız? Çevremizde olup bitenler ne ölçüde bizim kontrolümüz altındadır? Seçme ve özgürlük arasında ne tür bir ilişki vardır? Geniş kapsamlı ve ödüllü araştırmalara dayanılarak hazırlanmış Seçme Sanatı karar vermenin keyifli ve güç yanlarına ışık tutuyor ve her kararımızla hayatımızın kalitesini nasıl artırabileceğimizi gösteriyor.

...anın çapı, dostlarının çapı kadardır ... Dost Seçme Sanatı | Internet Haber ... . İyi bir çocuk olmak, büyüklerin sözünü dinlemek, çalışkan olmak, doğru söylemek ve okula gitmek. Ardından bir meslek, sanat ya da iş seçmek. Seçme özgürlüğü çocuğa verilmiştir. Geniş kapsamlı ve ödüllü araştırmalara dayanılarak hazırlanmış Seçme Sanatı karar vermenin keyifli ve güç yanlarına ışık tutuyor ve her kararımızla hayatımızın kalitesini nasıl artırabileceğimizi gösteriyor. Sonrası mı? Esasında sütyen seçme yol ... Seçme Sanatı - Dünya Gazetesi ... . Sonrası mı? Esasında sütyen seçme yolculuğu hiç bitmez, sadece zorluk derecesi azalır. Sütyen seçmek bir sanat ve her kadının s...