Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gümüş Patenler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gümüş Patenler PDF EPUB


Mary Mapes Dodge

Gümüş Patenler - Mary Mapes Dodge pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mary Mapes Dodge
DOSYA BOYUTU 7,80
TARİH 2018-07-04
ISBN 6052134566
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hans ve Gretel Brinker Hollandalı iki yoksul ama bir o kadar da gururlu iki kardeştir; babaları geçirdiği kaza sonucu evde yatalaktır ve evi zavallı anneleri geçindirmektedir. Bir gün yaşadıkları kasabada büyük bir paten yarışı düzenleneceğini duyarlar; ödül ise bir çift gümüş patendir. Şimdi iki kardeşin tek hayali bu gümüş patenleri kazanmaktır.Ancak Brinker ailesinin en büyük özlemi babalarının bir an önce iyileşmesi ve yeniden mutlu bir aile olabilmektir. Hans, ünlü cerrah Doktor Boekman ile karşılaşır ve ondan babasına yardım etmesini ister. Peki, bu aksi, kimsenin sevmediği adam Hans’ın babasını iyileştirecek mi?Yarışı kimi kazanacak? Şehrin zengin ailelerinin çocukları mı yoksa bir çift paten almaya bile gücü yetmeyen Gretel ve Hans mı?Yoksul ama iyi yürekli insanların yüreğinizi ısıtacak öyküsünün anlatıldığı bu kitap her çocuğun kütüphanesinde mutlaka yer almalı.

...: Akdeniz Yayıncılık Bağcılar / İSTANBUL BASIM TARİHİ : Aralık 1998 ... Gümüş Patenler Kitap Özeti ve Konusu ... . Gümüş Patenler Özet. Hans ve Gretel, Hollanda'da yaşayan fakir bir ailenin iki çocuğudur. Babaları yıllar önce bir iş kazasında hafızasını kaybetmiş ve yıllarca çalışamaz hale gelmiştir. Hans ve Gretel, akılları fikirleri kaymak olan Hollandalı iki kardeşlerdi ancak öyle fakirlerdi ki gerçek bir paten almaya paraları bile yoktu. İçinizi ısıtacak sımsıcak bir öykü Gümüş Patenler. See more of ... instagram.com/gumuspatenler ... . İçinizi ısıtacak sımsıcak bir öykü Gümüş Patenler. See more of Gümüş Patenler S.K. on Facebook. 560 people follow this. AboutSee all. Contact Gümüş Patenler S.K. on Messenger. Gümüş Patenler kitabının özeti, Gümüş Patenler kitap özeti. Gümüş Patenler kitabının kısa özeti, sayfa sayısı, yazarı, yayınevi, kitabın konusu, kişileri, özellikleri hakkında bilgiler. Gümüş Patenler - Yükseliş Maçı. Web Sitemiz Açıldı. Son Haberler. SON DUYURULAR. TÜM Duyuruları GÖSTER. Gümüş Patenler Sp...