Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İbrahim’in Kaybettiğini Bulmasıdır e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İbrahim’in Kaybettiğini Bulmasıdır PDF EPUB


Güray Süngü

İbrahim’in Kaybettiğini Bulmasıdır - Güray Süngü pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Güray Süngü
DOSYA BOYUTU 3,20
TARİH 2018-10-03
ISBN 6053263470
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İbrahim bir gün evinden çıkar. Ama çıkamaz. Hiçbir yere gidemez. Bir duvara çarpar gibi kalır olduğu yerde. Bir bekçi, ona çıkışı gösterir. Orası bir eşiktir. İbrahim eşikten geçer. Öğrenir; hayatını kaybetmiştir. Hayatı, Kayıp Hayatlar Bahçesi’ndedir. Aramaya başlar orayı ki bulsun hayatını. Çok uzun sürecektir bu arayış: bir ömür belki. Belki bu romanı okuyan bazı insanlar, İbrahim’in kaybettiği hayatını aradığı bu garip dünyanın fantastik bir dünya olduğunu söyleyecektir.Güray Süngü’nün altıncı romanı İbrahim’in Kaybettiğini Bulmasıdır, bir olgunluk dönemi eseri.

... by Güray Süngü. Aramaya başlar orayı ki bulsun hayatını ... İbrahim'in Kaybettiğini Bulmasıdır - Güray Süngü ... . Çok uzun sürecektir bu arayış: bir ömür belki. Güray Süngü'nün altıncı romanı İbrahim'in Kaybettiğini Bulmasıdır, bir olgunluk dönemi eseri. Bir bekçi, ona çıkışı gösterir. Orası bir eşiktir. İbrahim eşikten geçer. Öğrenir; hayatını kaybetmiştir. dünya olduğunu söyleyecektir.Güray Süngü`nün altıncı romanı İbrahim`in Kaybettiğini Bulmasıdır... Aramaya başlar orayı ki bulsun hayatını. Çok uzun sür ... İbrahim'in Kaybettiğini Bulmasıdır by Güray Süngü ... ... Aramaya başlar orayı ki bulsun hayatını. Çok uzun sürecektir bu arayış: bir ömür belki. Güray Süngü'nün altıncı romanı İbrahim'in Kaybettiğini Bulmasıdır, bir olgunluk dönemi eseri. İbrahim İn Kaybettiğini Bulmasıdır, edebiyat - roman kategorisinde 20,18 TL fiyat ve PTT Kargo güvencesiyle. İbrahim in Kaybettiğini Bulmasıdır. Ürün Puanı: Yükleniyor... Güray Süngü. Kitap Tanıtımı. İbrahim bir gün evinden çıkar. Ama çıkamaz. Hiçbir yere gidemez. Bir duvara çarpar gibi kalır olduğu yerde. Bir bekçi, ona çıkışı gösterir. Orası bir eşiktir. Aramaya başlar orayı ki bulsun hayatını. Çok uzun sürecektir bu arayış: bir ömür belki. Güray Süngü'nün altıncı romanı İbrahim'in Kaybettiğini Bulmasıdır, bir olgunluk dönemi eseri. 24.06 TL. Güray Süngü'nün altıncı romanı İbrahim'in Kaybettiğini Bulmasıdır, bir olgunluk dönemi eseri. Aramaya başlar orayı ki bulsun hayatını. Çok uzun sürecektir bu arayış: bir ömür belki. Güray Süngü'nün altıncı romanı İbrahim'in Kaybettiğini Bulmasıdır, bir olgunluk dönemi eseri. Aramaya başlar orayı ki bulsun hayatını. Çok uzun sürecektir bu arayış: bir ömür belki. Güray Süngü'nün altıncı romanı İbrahim'in Kaybettiğini Bulmasıdır, bir olgunluk dönemi eseri. İbrahim'in Kaybettiğini Bulmasıdır kitabı hakk...