Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sherlock Holmes - Dörtlerin Esrarı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sherlock Holmes - Dörtlerin Esrarı PDF EPUB


Sir Arthur Conan Doyle

Sherlock Holmes - Dörtlerin Esrarı - Sir Arthur Conan Doyle pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sir Arthur Conan Doyle
DOSYA BOYUTU 12,75
TARİH 2012-06-15
ISBN 6055642372
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hindistan’da İngiliz sömürgecilere karşı başlayan büyük isyan sırasında bu karışıklıktan yararlanmak isteyen üç asker ve bir İngiliz Subay, sahibine ölüm getiren büyük hazineye el koyarlar. Bu hazineye sahip olurken başlarına gelecek felaketi kestiremeyen dört ortak, hazineyi daha sonra almak için gizli bir yere saklarlar. Ancak yaşadıkları talihsizlik ve felaketler bu dört ortağı birbirinden ayırır.Daha sonra başkaları da bu hazineden haberdar olur ama uğursuzluk ve ölüm onların da peşini bırakmaz.

...nları dizimizin beşinci kitabı Dörtlerin Esrarı'nı okurken sizlere keyifli anlar dileriz ... Sherlock Holmes Dörtlerin Esrarı Kitap Özeti - Eodev.com ... . Bu gerilim dolu macerada yaşanan korkunç olayların ardındaki sır perdesini Sherlock Holmes ve Doktor VVatson kaldırabilecekler mi acaba?... 8.96 TL. ...gayri resmi dedektifinden başka kim; sırra kadem basmış İngiliz subayının, tek bacaklı adamın, onun çıplak ayaklı yardımcısının, kayıp define sandığının ve "Dörtlerin Esrarı"nı... 8.45 TL. İş Çocuk Klasikleri sürüyor: edebiyat tarihinin en ünlü dedektiflerinden S ... Sherlock Holmes Dörtlerin Esrarı - Home | Facebook ... ... 8.45 TL. İş Çocuk Klasikleri sürüyor: edebiyat tarihinin en ünlü dedektiflerinden Sherlock Holmes'un en çarpıcı maceralarından biri şimdi çok güzel resimlerle çocuklar için. Holmes, davalarında Scotland Yard veya yeri geldiğinde İngiliz Hükümeti adına çalışsa da, bazı durumlarda kendi adaletini kendi sağlama hakkını kendinde görür. Sherlock Holmes - Dörtlerin Esrarı. %30. 11,57 TL. Holmes davalarında Scotland Yard veya yeri geldiğinde İngiliz Hükümeti adına çalışsa da bazı durumlarda kendi adaletini kendi sağlama hakkını... Sherlock Holmes eğildi fakat birden boğulurcasına bir ses çıkararak ayağa kalktı. Bu durum hiç de hoş değil, Watson, dedi. Baskısı tükendi. Sherlock Holmes-Dörtlerin Yemini. Arama kriterlerini değiştir. Dörtlerin Esrarı - Sherlock Holmes. Dörtlerin Esrarı - Sherlock Holmes. Sir Arthur Conan Doyle. Yediveren Yayınları. 2. Dörtlerin İmzası / The Sign Of four (1890). Dörtlerin İmzası, Dörtlerin İşareti, Dörtlerin Esrarı ve Dörtlerin Yemini olarak yayınlanan kitap Sherlock Holmes serisinde okunması gereken ikinci kitaptır. Sir Arthur Conan Doyle. Giovanni Scognamıllo'nun Önsözüyle. "Kötü insanlar sırf ellerinden geldiği için kötülük yaparlar.". -Sherlock Holmes-. Sir Arthur Conan Doyle. İngiliz yazar Sir Arthur Conan Doyle tarafından oluşturulan dedektif Sherlock Holmes, polisiye edebiyatının önemli karakterlerinden birisidir....