Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kremlin Kadınları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kremlin Kadınları PDF EPUB


Larisa N. Vasileva

Kremlin Kadınları - Larisa N. Vasileva pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Larisa N. Vasileva
DOSYA BOYUTU 8,3
TARİH 2015-09-01
ISBN 6059210010
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çar ailesi ile Maria A. Ulyanova (Lenin'in annesi) arasındaki büyük sır nedir? Basit söylentiler mi, gerçek mi?.. Marksist-Leninist "sera"da, en çok özgürlük vadedilen kadınların durumu nasıldı? Üstelik, Kremlin'in hanımefendileri olan o kadınların tarihi süreçteki rolleri neydi; Kremlin'in kunt duvarları arasında mutlu muydular? Neden o kadınların bazıları zindanlara kapatıldı, sürgünlere gönderildi ve devletin zirvesindeki eşlerin, onları kurtarmak için, kılı kıpırdamadı? Duvarlar yıkıldı; elini dudaklarına götürerek "KONUŞMA!", "Çok dikkatli ol. Böyle zamanlarda duvarın da kulağı var" diye ikaz eden başı kızıl çatkılı kadın afişleri nostaljik birer objeye dönüştü, ama o "sera"nın gizemi aralandı mı? Elinizde tuttuğunuz bu kitabı okuyunca hayretler içinde kalacaksınız. Dünya dillerine çevrilmiş, çok satanlar listesinde haklı yerini almış bu eseri okurlarla ilk kez ETON Yayıncılık buluşturuyor ve önemli bir eksiği gidermiş oluyor.

...bında bunların karşılığı olacak çok güzel bir anlatımda bulunmuş ... Kremlin Kadınları - Larisa N. Vasileva ... . Fatma Arıkan ve Serdar Arıkan tarafından çevrilen Kremlin Kadınları kitabında Vasileva Kremlin'in hanımefendileri olan kadınların tarihi süreçteki rollerini, mücadelelerini, anılarını aktarıyor. Larisa N. Vasileva. Sovyet-Rus şair ve yazar Larisa N. Vasileva'dan şiir lezzetinde bir eser: Kremlin Kadınları. Sosyalizmin son dönemini yaşamış ünlü yazar Larisa N. Vasileva, o d ... Kremlin Kadınları | KİTAPLAR | Eton Yayıncılık ... . Sosyalizmin son dönemini yaşamış ünlü yazar Larisa N. Vasileva, o dönemi araştırıyor... Sovyet-Rus şair ve yazar Larisa N. Vasileva'dan şiir lezzetinde bir eser: KREMLİN KADINLARI. Sosyalizmin son dönemini yaşamış ünlü yazar Larisa N. Vasileva, o dönemi araştırıyor... 8.40 €. Sovyet-Rus şair ve yazar Larisa N. Vasileva'dan şiir lezzetinde bir eser: KREMLİN KADINLARI. Sosyalizmin son dönemini yaşamış ünlü yazar Larisa N. Vasileva, o dönemi araştırıyor... Bir de bilmediğimiz saraylar var, Kremlin Sarayı mesela... Sarayı ve sarayın içindeki kadınları bilmiyoruz Rus yazar Larisa N. Vasileva KREMLİN KADINLARI adlı eserinde bu kadınları anlatıyor... Larisa N. Vasileva. Sovyet-Rus şair ve yazar Larisa N. Vasileva'dan şiir lezzetinde bir eser: KREMLİN KADINLARI. Sosyalizmin son dönemini yaşamış ünlü yazar Larisa N. Vasileva, o dönemi araştırıyor... ACIKLAMA Sovyet-Rus şair ve yazar Larisa N. Vasileva'dan şiir lezzetinde bir eser: Kremlin Kadınları. Sosyalizmin son dönemini yaşamış ünlü yazar Larisa N. Vasileva, o dönemi araştırıyor... Sovyet-Rus şair ve yazar Larisa N. Vasileva'dan şiir lezzetinde bir eser: KREMLİN KADINLARI. ...