Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Marka Şehir e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Marka Şehir PDF EPUB


Muhterem İlgüner

Marka Şehir - Muhterem İlgüner pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Muhterem İlgüner
DOSYA BOYUTU 7,12
TARİH 2012-06-12
ISBN 6056195006
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Türkiye’nin önde gelen marka danışmanlarından Muhterem İlgüner ve Avrupa’nın en önemli şehir ve yöre stratejistlerinden Christer Asplund’un birikimlerinin bir ürünü olan Marka Şehir;bir şehrin nasıl marka olacağı konusunda yöneticilere ışık tutuyor.Bir araya getirilen konu başlıkları ile dünyada ilk ve tek olma özelliğini taşıyan bu kitapta; belediye başkanları, ticaret ve sanayi odası başkanları ve onların ekipleri ile, bölgesel kalkınma ajansları ve bölge planlamacıları için planlama çerçevesi sunuluyor. Kitap ayrıca rekabetin değerlendirilmesi, alıcı-satıcı ilişkilerinin dinamiği, pazarlama altyapısının rolü ve etkin iletişimin yaygınlaştırılması gibi şehir markalaşmasında son derece önemli konuları da kapsıyor. İlgüner ve Asplund’ın uzun yıllar gerçekleştirdiği çalışmaların bir meyvesi olarak ortaya çıkan Marka Şehir kolay anlaşılır anlatımıyla dikkat çekerken, kitabın içerik planlamasında özellikle Asplund’ın diğer kitaplarından Marketing Places; Europe ve The Place Management kaynak olarak kullanılmış.Şehir yöneticileri için başucu kitabı olarak nitelendirilen, 354 sayfalık Marka Şehir’de, bir şehri markalaştırma yolunda ayrıntılı tablolara eşlik eden, açıklayıcı örnekler de bulacaksınız.“Ve bu kitabı okuduktan sonra, bir şehrin nasıl marka olabileceğini daha iyi anlayacaksınız.”

...i, Şehir Pazarlaması, Sandıklı GİRİŞ Ürün ve hizmetlerde olduğu gibi günümüzde şehirler de turistleri, yetenekli iş gücünü, yatırımcıları, fabrikaları ... Marka Şehir Nasıl Nasıl Bir Stratejiyle Marka Olur?Pazarlama 3.0 ... ... İstanbul, Türkiye'nin uluslararası arenada marka haline gelmiş aynı zamanda ülke içinde nüfus olarak en kalabalık ama en güzel şehridir. Anahtar Kelimeler: Marka, Şehir Markası, Markalama Politikaları, Marka Şehirler 76. Şehir markası (city branding), marka strateji ve tekniklerinden yararlanarak belirli bir şehrin hedef kitle zihninde... ...yapıştırmış olmak için kullandığı ke ... Marka Şehirler | Mavi Fikirler Resmi İnternet Sitesi ... . Şehir markası (city branding), marka strateji ve tekniklerinden yararlanarak belirli bir şehrin hedef kitle zihninde... ...yapıştırmış olmak için kullandığı kelime. öyle ki artık ilçeler bile marka şehir adı altında paylanmaya çalışıyor. ve bol betonla sıvanmış toki yığınlarının neresine hangi açıdan bakarsak marka şehir olur. Altyapı yatırımı ve marka şehir olma çıkmazı ! Ülkemizde marka şehir kavramı, yol, su, elektrik, üst geçit ve havaalanı vb. gibi yatırımları ile söylenir hatta özdeşleşir durumdadır. 10 Marka Şehir eğitimleri Marka Şehirler Yaratmak Şehirler marka olmak ve turist çekmek istiyorlar. Bu yüzden şehir belediyeleri kendilerini marka yöneticisi gibi hissetmeye başladılar. T.C. türk patent enstitüsü markalar dairesi başkanlığı. Şehir markalaşması ve ankara örneği. Uzmanlık tezi Okan Başpınar. Proje,Etkin Patent Ar-Ge departmanı tarafından geliştirilen yenilikçi iş modelinin ayrıntılarını buradan inceleyebilirsiniz.Proje kapsamındaki 150 adet marka isimleri Etkin Patent ve hakim ortağı adına... İzmir'in yetiştirdiği, ama elinde tutamadığı bir iş adamı olan Sayın Muhterem İlgüner "Marka Şehir" isimli kitabını yayımladı. İzmir'in Marka Kent Stratejik Planı. Marka şehir olmak için; * şehrin artı değerlerinin (özelliklerinin) farkında olunmalı. Marka şehir olma; insan odaklı, ona daha fazla yaşam alanı ve refah imkanı sunulan şehir demek. Bu çok sayıda etmen marka kent olma sürecini kimi zaman olumlu kimi zaman olumsuz etkiler. Yerel yönetimler ve şehir sakinlerinin ortak çalışmaları olası olumsuzlukları belirli oranda engelleyecektir....