Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yüzyıllık İhanet e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yüzyıllık İhanet PDF EPUB


Güzide Kotan Yılmaz

Yüzyıllık İhanet - Güzide Kotan Yılmaz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Güzide Kotan Yılmaz
DOSYA BOYUTU 7,45
TARİH 2018-10-01
ISBN 6053114857
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İki genç kız. İyi ve kötü yan yanaydı.Onlar çocukluk arkadaşıydılar, kardeşten de öteydiler.Mağduriyetine, arkadaşının saplantı olan kıskançlığı yol açtı.Kıskançlık entrikaları getirdi. Hırsı ve ihtirasıyla beslendi.Aynı kişiye âşık oldular.Her ne pahasına olursa olsun hedefine varacaktı.Hedefi, canım dediği arkadaşını yok etmekti.Şeytani oyunun çarkına sıkıştı. Masumiyetini ifade edemedi.Sevdiklerini kaybetmesine neden olan, iyinin mağlubiyeti, kötünün galibiyetiydi.Pompei’de geçmişteki yaşantısıyla yüzleşti.Bahar Asilsoy ya da Belladonna Agustino...Zira bugün yaşananların, o gün yaşananlardan yoktu farkı.“Yüzyıllık ihanet” hakikatiydi.Kader çizgisi “hakikat” olandı. “Hakikat” ise değişmiyordu.

...kız. İyi ve kötü yan yanaydı. Onlar çocukluk arkadaşıydılar, kardeşten de öteydiler ... Destek Yayınları Yüzyıllık İhanet Güzide Kotan Yılmaz ... . Mağduriyetine, arkadaşının saplantı olan kıskançlığı yol açtı. Kıskançlık entrikaları getirdi. Bahar Asilsoy ya da Belladonna Agustino... Zira bugün yaşananların, o gün yaşananlardan yoktu farkı. "Yüzyıllık ihanet" hakikatiydi. Kader çizgisi "hakikat" olandı. "Hakikat" ise değişmiyordu. Güzide Kotan Yılmaz. İki genç kız. İyi ve kötü yan yanaydı. Onlar çocukluk arkada ... Roman - Destek Yayınları - Yüzyıllık İhanet ... . Güzide Kotan Yılmaz. İki genç kız. İyi ve kötü yan yanaydı. Onlar çocukluk arkadaşıydılar, kardeşten de öteydiler. Mağduriyetine, arkadaşının saplantı olan kıskançlığı yol açtı. Kıskançlık entrikaları getirdi. Bir zamanlar kardeşten öte olan iki ünlü yazar Gabriel Garcia Marquez ve Mario Vargaz Llosa'nın 30 yıllık küskünlüklerinin nedeni bir kadınmış. Yüzyıllık İhanet. 3 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği. Yüzyıllık İhanet. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 5 adetSon güncelleme: 14 dakika önce idefix. 14.58 TL. Pompei'de geçmişteki yaşantısıyla yüzleşti. Bahar Asilsoy ya da Belladonna Agustino... Zira bugün yaşananların, o gün yaşananlardan yoktu farkı. "Yüzyıllık ihanet" hakikatiydi. 17.36 TL. Pompei'de geçmişteki yaşantısıyla yüzleşti. Bahar Asilsoy ya da Belladonna Agustino... Zira bugün yaşananların, o gün yaşananlardan yoktu farkı. "Yüzyıllık ihanet" hakikatiydi. 18.06 TL. Yüzyıllık İhanet-Destek Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 9.72 ...