Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çizim Teknikleri - Korkunç Dinozorlar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çizim Teknikleri - Korkunç Dinozorlar PDF EPUB


Susie Hodge

Çizim Teknikleri - Korkunç Dinozorlar - Susie Hodge pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Susie Hodge
DOSYA BOYUTU 3,60
TARİH 2015-09-10
ISBN 9753102292
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Tarihöncesi dönemin yırtıcı devlerine hiç ilgi duymamış olanımız herhalde yoktur. Peki dinozorlara bu kez kendiniz hayat vermeye ne dersiniz? Her sayfasında detaylı açıklamaları ve resimleriyle, çizimin her aşamasını adım adım anlatan bu eğlenceli kılavuz sayesinde, en sevdiğiniz dinozorları çizmek artık daha kolay. Hiç çizim yapmayı bilmeyenler kadar, biraz becerisi olan ve tekniğini geliştirmek isteyenlerin de çok seveceği bir kitap.

...mız herhalde yoktur. Peki dinozorlara bu kez kendiniz hayat vermeye ne dersiniz? Çizim Teknikleri-Korkunç Dinozorlar ... Çizim Teknikleri: Korkunç Dinozorlar | bkmkitap.com ... . id="reduction_amount". 18,00 ₺. Hiç çizim yapmayı bilmeyenler kadar, biraz becerisi olan ve tekniğini geliştirmek isteyenlerin de çok seveceği bir kitap. Peki dinozorlara bu kez kendiniz hayat vermeye ne dersiniz? https://www.maksatkitap.com/urun/cizim-teknikleri-korkunc-dinozorlar. Susie Hodge, Çizim Teknikleri: Korkunç Dinozorlar Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphan ... Çizim Teknikleri Korkunç Dinozorlar Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... . Susie Hodge, Çizim Teknikleri: Korkunç Dinozorlar Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Peki dinozorlara bu kez kendiniz hayat vermeye ne dersiniz?...