Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Eğlenceli Tarih 2. Sınıf e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Eğlenceli Tarih 2. Sınıf PDF EPUB


Senem Kale

Eğlenceli Tarih 2. Sınıf - Senem Kale pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Senem Kale
DOSYA BOYUTU 4,90
TARİH 2016-01-01
ISBN 6050936087
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Eğlenceli tarih devam ediyor! Eğlenceli Tarih-2'de, 7. sınıf tarih konuları anlatılıyor. Kitapta, Osmanlı'nın kuruluşu, yükselişi ve yaptığı savaşlar; zaman içinde bilimin gelişmesi, Coğrafi Keşifler, Reform ve Aydınlanma, Sanayi İnkılabı; dünyada ekonomik ve sosyal hayat; demokrasinin tarihi ve Birinci Dünya Savaşı konuları yer alıyor.Karikatür bantları, resimli sözlükler, farklı zamanlarda dünyada neler olduğunu gösteren esprili haritalar; sınıfınla, ailenle ya da kendi başına yapabileceğin eğlenceli aktiviteler tarihi konuları hiç sıkılmadan, hemen öğrenmeni sağlayacak.İlköğretim Sosyal Bilgiler Ders kitaplarıyla uyumludur.

...f tarih konuları anlatılıyor. Kitapta Osmanlı'nın kuruluşu yükselişi ve yaptığı savaşlar; zaman içinde bilimin gelişmesi Coğrafi Keşifler Reform ve Aydınlanma Sanayi İnkılabı ... Eğlenceli Tarih 2. Sınıf En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... ... Eğlenceli Tarih-2'de 7. sınıf tarih konuları anlatılıyor. Kitapta Osmanlı'nın kuruluşu yükselişi ve yaptığı savaşlar; zaman içinde bilimin gelişmesi Coğrafi Keşifler Reform ve Aydınlanma Sanayi İnkılabı... 2. SINIF Matematik 1 ay önce. İNDİR. 2.Sınıf Matematik Çarpma Problemleri. Değerli Meslektaşlarım ve Misafirimiz; İlkokulevim emekleriyle hazırlanan bu etkinlikleri paylaşmanız ... 2. Sınıf Eğlenceli Çalışmalar Fasikülü 2 | Sınıf Öğretmenleri İçin... ... ... 2. SINIF Matematik 1 ay önce. İNDİR. 2.Sınıf Matematik Çarpma Problemleri. Değerli Meslektaşlarım ve Misafirimiz; İlkokulevim emekleriyle hazırlanan bu etkinlikleri paylaşmanızı umuyor bütün öğretmen... 17 Ağu 2018 - Pinterest'te sevgiaydin_08 adlı kullanıcının "eğlenceli tarih" panosunu inceleyin. Üçüncü sınıf, Eğitim ve 2. sınıf etkinlikleri hakkında daha fazla fikir görün. Kategori 1. SINIF ETKİNLİKLERİ ---Türkçe - 1 ---Matematik - 1 ---Hayat Bilgisi - 1 ---İlk Okuma Yazma 2. SINIF ETKİNLİKLERİ ---Türkçe - 2 Eğlenceli Matematik - 1 ( Serbest Zaman Etkinliği ). Eğlenceli Tarih 2 ve Senem Kale Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. Eğlenceli Tarih-2'de, 7. sınıf tarih konuları anlatılıyor....