Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hastalar Risalesi / Büyük Boy (kod:356) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hastalar Risalesi / Büyük Boy (kod:356) PDF EPUB


Bediüzzaman Said Nursi

Hastalar Risalesi / Büyük Boy (kod:356) - Bediüzzaman Said Nursi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Bediüzzaman Said Nursi
DOSYA BOYUTU 3,67
TARİH 2011-01-01
ISBN 9759902674
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ey biçare hasta! Merak etme, sabret. Senin hastalığın sana dert değil belki bir nevi dermandır.Çünkü ömür bir sermayedir, gidiyor. Meyvesi bulunmazsa zayi olur. Hem rahat ve gaflatle olsa, pek çabuk gidiyor.Hastalık, senin o sermayeni büyük karlarla meyvedar ediyor. Hem ömrün çabuk geçmesine meydan vermiyor, tutuyor, uzun ediyor; ta meyveleri verdikten sonra bırakıp gitsin.

...diüzzaman Said Nursi. Yayınevinin Diğer Kitapları ... Envar Neşriyat Hastalar Risalesi / Büyük Boy (Kod:356)... | Trendyol ... . Namaz Tesbihatı (Mini Boy - Kod:1022). Ashab-ı Bedir. Sebat Yayınları. Ey biçare hasta! Merak etme, sabret. Senin hastalığın sana dert değil, belki bir nevi dermandır. Çünkü ömür bir sermayedir, gidiyor. Meyvesi bulunmazsa zayi olur. Bediüzzaman Said Nursi, Hastalar Risalesi (Cep boy, Şamua, Kod: 0065) Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Ey biçare hasta! Merak etme, sabret. Senin hastal ... Hastalar Risalesi 356 ... . Ey biçare hasta! Merak etme, sabret. Senin hastalığın sana dert değil, belki bir nevi dermandır. İslam. Mecdi Muhammed eş-Şihavi. Kıyametin Üç Büyük Alameti....