Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum / Öğrenmeye İlk Adım (4 Yaş) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum / Öğrenmeye İlk Adım (4 Yaş) PDF EPUB


Kollektif

Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum / Öğrenmeye İlk Adım (4 Yaş) - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 9,78
TARİH 2019-10-10
ISBN 6053499886
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dört yaş, çocukların benlik algısı ve özsaygı geliştirmesi için ideal zamandır.Öğrenmeye İlk Adım serisi, çocuğunuza kendi problemlerini çözmede sezgisel ve alternatif yöntemler sunarak başarı hissi yaşamasına yardımcı olur.Dört yaş için tasarlanan bu kitaplar, düşünme ve yaratıcılığa dayalı etkinlikleriyle çocuğunuzun problem çözme becerilerini geliştirir. İlgi çekici materyaller, anlaşılır ve eğlenceli görsel anlatım, evrensel standartları yakalayan kaliteli ve zengin içerikleriyle öğrenme sürecini eğlenceli kılar.• Sistematik olarak ilerleyen etkinlikler• Problemleri algılama ve çözüm üretme konusunda sezgiyi güçlendirecek yönergeler• Zengin, anlaşılır, öğrenmeyi kolaylaştıracak görsel anlatım ÇIKARTMALI Etkinlikleriyle eğlenceli bir eğitim süreci yaşatacak DİKKAT EDİYORUM, DÜŞÜNÜYORUM, ÇÖZÜYORUM 4 YAŞ kitabında ise;• Fark bulma, eşleştirme• Dikkat - Algı• Kavramlar• Yaratıcılık ile ilgili etkinlikler yer almaktadır.

....limankitap.com/urun/dikkat-ediyorum-dusunuyorum-cozuyorum-ogrenmeye-ilk-adim-4-yas ... Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum - Öğrenmeye İlk... ... . ...bir eğitim süreci yaşatacak DİKKAT EDİYORUM, DÜŞÜNÜYORUM, ÇÖZÜYORUM 4 YAŞ kitabında ise; • Fark bulma, eşleştirme • Dikkat - Algı • Kavramlar • Yaratıcılık ile ilgili etkinlikler yer almaktadır. Öğrenmeye İlk Adım serisi, çocuğunuza kendi problemlerini Çıkartmalı Etkinlikleriyle eğlenceli bir eğitim süreci yaşatacak Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum 4 Yaş kitabında ise Kolektif. Dört yaş, çocukların benlik algısı ve özsaygı geliştirmesi için ideal z ... Öğrenmeye İlk Adım Dikkat Ediyorum Düşünüyorum Çözüyorum... ... . Dört yaş, çocukların benlik algısı ve özsaygı geliştirmesi için ideal zamandır. Öğrenmeye İlk Adım serisi, çocuğunuza kendi problemlerini çözmede sezgisel ve alternatif yöntemler sunarak başarı... 5.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. 9786053499886. 585299. Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum - Öğrenmeye İlk Adım (4 Yaş). Erdem Çocuk. 18.72. Öğrenmeye İlk Adım serisi, çocuğunuza kendi problemlerini Çıkartmalı Etkinlikleriyle eğlenceli bir eğitim süreci yaşatacak Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum 4 Yaş kitabında ise Alış-Veriş Listeme Ekle. Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum / Öğrenmeye İlk Adım (4 Yaş). Dört yaş çocukların benlik algısı ve özsaygı geliştirmesi için ideal zamandır....