Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler PDF EPUB


Emanuelle Ousset

Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler - Emanuelle Ousset pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Emanuelle Ousset
DOSYA BOYUTU 6,78
TARİH 2015-09-14
ISBN 6055056742
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kristof Kolomb, Alexandra David-Néel, Yuri Gagarin, Jacques-Yves Cousteau… Çoğunu tanıyorsunuz! Keşifler tarihinin en ünlü kahramanları onlar. Ama hiç Kızıl Erik’in, Zheng He ya da Ann Bancroft’ın adını duydunuz mu? Bütün bu kadın ve erkekler yeni dünyalar keşfetmek için bilinmeyene doğru atıldı. Onlardan 47’sini seçtik. Aralarında, bilinen dünyanın sınırlarını zorlamayı ilk göze alan İbn-i Batuta ya da Marco Polo gibi öncüler var. Yine, denizcilik ve yön bulma yetenekleri sayesinde bilinen kıtalara yeni kıtalar katan Fernand de Macellan ya da James Cook gibi büyük kâşifler. Ya da gezegenimizin en uç noktalarına ulaşmayı başaran Roald Amundsen ya da Edmund Hillary’ler. Ve doymak bilmez bir merakla insanın kendini ve çevresini tanıma sürecini daha da ilerleten Jean-Louis Étienne ve Jane Goodall gibi ötekiler. Hadi öyleyse, tarihin en büyük maceracılarının ayak izlerini takip etmek için yola koyulalım!

...Cousteau… Çoğunu tanıyorsunuz! Keşifler tarihinin en ünlü kahramanları onlar ... Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler - Emanuelle Ousset ... . 8 €. Yine, denizcilik ve yön bulma yetenekleri sayesinde bilinen kıtalara yeni kıtalar katan Fernand de Macellan ya da James Cook gibi büyük kâşifler. Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler Kristof Kolomb, Alexandra David-Néel, Yuri Gagarin, Jacques-Yves Cousteau… Çoğunu tanıyorsunuz! Keşifler tarihinin en ünlü kahramanları onlar. Emmanuelle Ousset, Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler Kitabını Tüm Avrupa'd ... Kutuplardan Çöllere-Büyük Kaşifler Emmanuelle Ousset ... . Emmanuelle Ousset, Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Alış-Veriş Listeme Ekle. Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler. ve yön bulma yetenekleri sayesinde bilinen kıtalara yeni kıtalar katan Fernand de Macellan ya da James Cook gibi büyük kâşifler. Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler. Yazar: Emmanuelle Ousset Yayinevi: NTV Yayınları. Hadi öyleyse, tarihin en büyük maceracılarının ayak izlerini takip etmek için yola koyulalım! Yine, denizcilik ve yön bulma yetenekleri sayesinde bilinen kıtalara yeni kıtalar katan Fernand de Macellan ya da James Cook gibi büyük kâşifler. ...sayesinde bilinen kıtalara yeni kıtalar katan Fernand de Macellan ya da James Cook gibi büyük kâşifler. Hadi öyleyse, tarihin en büyük maceracılarının ayak izlerini takip etmek için yola koyulalım! Emmanuell...