Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Nükleer EnerjiNükleer Süreç Kavramlarına, Sistemlerine ve Uygulamalarına Giriş e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Nükleer EnerjiNükleer Süreç Kavramlarına, Sistemlerine ve Uygulamalarına Giriş PDF EPUB


Raymond L. Murray

Nükleer EnerjiNükleer Süreç Kavramlarına, Sistemlerine ve Uygulamalarına Giriş - Raymond L. Murray pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Raymond L. Murray
DOSYA BOYUTU 8,54
TARİH 2015-09-02
ISBN 6053201748
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İlk altı baskısı, 2011 yılında vefat eden Raymond L. Murray tarafından yazılan bu kitabın elinizde bulunan yedinci baskısı, Keith Holbert tarafından gözden geçirilmiş ve güncel gelişmelere paralel olarak bazı bölümler eklenmiştir. Yazar bu baskıda gündelik yaşamdan örneklerle canlı ve anlaşılır bir dil kullanmaya özen göstermiştir. Üç üniteden oluşan kitabın 1. ünitesinde temel nükleer kavramlar üzerine odaklanılmıştır. 2. ünitede radyasyon üretimi, etkileri ve faydaları üzerinde durulurken, 3. ünite nükleer güç üretimi konusuna ayrılmıştır.Kitap her bölümde örnekler ile konunun kavranmasını kolaylaştırmaktadır. Bölüm sonunda öğrenilenlerin pekişmesi için çok sayıda alıştırma ve bilgisayar alıştırmalarına yer verilmiştir. Kitap her bölümde verilen zengin Ek Bilgi Kaynakları ile, öğrencinin ilgilendiği konularda daha fazla kaynağa kolayca ulaşmasına olanak sağlamaktadır. Ayrıca, kayda değer sayıda güncel nükleer veri, Eklere konulmuştur.

...rine ve Uygulamalarına Giriş (9786053201748) ... Nükleer Enerji : Nükleer Süreç Kavramlarına, Sistemlerine ve... ... . Üç üniteden oluşan kitabın 1. ünitesinde temel nükleer kavramlar üzerine odaklanılmıştır. ...Sistemlerine ve Uygulamalarına Giriş. Bilim ve teknik - 388 - mart 2000 - Nükleer Enerji. Üç üniteden oluşan kitabın 1. ünitesinde temel nükleer kavramlar üzerine odaklanılmıştır. ...Kavramlarına, Sistemlerine Ve Uygulamalarına Giriş - Nuclear Energy An İntroduction To The Cocepts Energy An İntroduction To The Cocepts, Systems, And Applications Of Nuclear Processes. 37.35 TL. Nükleer Enerji : Nükleer Süreç ... Nükleer Enerji Nükleer Süreçlerin Kavramları Sistemleri ve... ... . 37.35 TL. Nükleer Enerji : Nükleer Süreç Kavramlarına, Sistemlerine ve Uygulamalarına Giriş-Nobel Akademik Yayıncılık- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat... ...Kavramlarına, Sistemlerine ve Uygulamalarına Giriş - NUCLEAR ENERGY An Introduction to the Cocepts Üç üniteden oluşan kitabın 1. ünitesinde temel nükleer kavramlar üzerine odaklanılmıştır....