Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bosna Hersek Vahşeti ve Dünya Kamuoyu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bosna Hersek Vahşeti ve Dünya Kamuoyu PDF EPUB


Mehmet Suat İlhan

Bosna Hersek Vahşeti ve Dünya Kamuoyu - Mehmet Suat İlhan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mehmet Suat İlhan
DOSYA BOYUTU 4,74
TARİH 2010-01-01
ISBN 9752673212
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bosna Hersek’teki Müslüman soykırımı 3,5 yıl sürdü. Yaşanan vahşeti kelimelerle anlatmak mümkün değildir. Savunmasız çocuklar, bebekler, yaşlılar, kadınlar en vahşi işkence yöntemleri kullanılarak öldürüldü. Kadınlara sistemli bir şekilde tecavüz edildi. Bütün bunlar yaşanırken Batılı ülkelerin kasıtlı tepkisizliği, BM güçlerinin Sırp yanlısı tutumları, kendilerini savunmak zorunda kalan Müslüman halka karşı uygulanan silah ambargosu, savaşın uzamasına neden oldu. Uygulanan silah ambargosuyla savunma imkânları ortadan kaldırılan, “güvenli bölge” adı altında silahları da toplanan Bosnalılar, yürekleri ve imanlarıyla Sırp tanklarına karşı direndiler.“Neden bu insanlar Avrupa’nın göbeğinde zulme uğradı, günahları neydi?” diye düşünebilirsiniz. Cevap çok basittir: Müslüman olmak. İnsanları, başka bir dine mensup diye öldürmek mi gerekir ? Batılı Haçlı zihniyetiyle düşünürsek, evet. Ama Haçlı Seferleri Ortaçağ’da kalmadı mı ? Olsun, Batı’nın zihniyeti hiçbir zaman değişmez. Zaten aramızdaki en önemli fark da burada. Bunun ispatı tarihimizde…Bu eser, bir ‘çifte standart’ın, bir ‘iki yüzlülüğün’ gözler önüne serilmesidir. Bu eser, insan hakları, demokrasi, barış, medeniyetler buluşması gibi en yüce değerleri bile kendi ‘ayıplarını’ örtmek için kullanmaktan çekinmeyen Batılı Haçlı zihniyetini deşifre etmektedir.

...Vahşeti ve Dünya Kamuoyu. Bosna Hersek Vahşeti ve Dünya Kamuoyu / Mehmet Suat İlhan ... Bosna Hersek Vahşeti ve Dünya Kamuoyu | bkmkitap.com ... . Bosna Hersek' teki Müslüman soykırımı 3,5 yıl sürdü. Yaşanan vahşeti kelimelerle anlatmak mümkün değildir. Savunmasız çocuklar, bebekler. Yaşlılar en vahşi işkence yöntemleri kullanılarak öldürüldü. Bosna Hersek' teki Müslüman soykırımı 3,5 yıl sürdü. Yaşanan vahşeti kelimelerle anlatmak mümkün değildir. Savunmasız çocuklar, bebekler. Yaşlılar en vahşi işkence yöntemleri kullanılar ... Bosna Hersek Vahşeti ve Dünya Kamuoyu - Mehmet... - kitapoba.com ... . Savunmasız çocuklar, bebekler. Yaşlılar en vahşi işkence yöntemleri kullanılarak öldürüldü. (İngiltere Eski Başbakanı - Margaret Thatcher) Bosnada işlenen suçların Nazi katliamından farkı yoktur. Dünya bunları hiç unutmamalıdır. (ABD Dışişleri Eski Bakanı - George Schultz). Bosna Hersek'teki Müslüman soykirimi 3,5 yil sürdü. Yasanan vahseti kelimelerle anlatmak mümkün degildir. Savunmasiz çocuklar, bebekler, yaslilar, kadinlar en vahsi iskence yöntemleri kullanilarak... Bosna Hersek'teki Müslüman soykırımı 35 yıl sürdü. Yaşanan vahşeti kelimelerle anlatmak mümkün değildir. Savunmasız çocuklar bebekler yaşlılar kadınlar en vahşi işkence yöntemleri kullanılarak......