Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Altı Şüpheli e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Altı Şüpheli PDF EPUB


Vikas Swarup

Altı Şüpheli - Vikas Swarup pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Vikas Swarup
DOSYA BOYUTU 12,99
TARİH 2012-08-09
ISBN 9753297820
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Slumdog Millionaire filminin uyarlandığı romanın yazarı Vikas Swarup’tan sıradışı bir hikâye...2009’da sekiz dalda birden Oscar alan Slumdog Millionaire filminin uyarlandığı ve yayınlarımız arasında çıkan Kim Bir Milyar Kazanmak İster adlı romanın yazarı Vikas Swarup, bu defa Altı Şüpheli romanıyla adalet arzusunu işlenen bir cinayetin kusursuzluğuyla ilişkilendirerek, dünya edebiyatına sıradışı bir roman daha kazandırıyor.Çünkü hiçbir cinayet, sadece cinayet değildir.İçişleri Bakanı’nın oğlu Vivek “Vicky” Rai, çiftliğinde verdiği davette kalbine isabet eden bir kurşunla öldürülür. Vicky, sadece önemli bir devlet adamının oğlu olarak değil, adı pek çok suçla birlikte anılan, ancak her defasında paçayı kurtarmayı bilmiş bir iş adamı olarak da tanınmaktadır.Çiftlikten kimsenin ayrılmasına izin vermeyen komiser yardımcısı, üzerlerinde silah bulunan altı şüpheliyi tespit eder:• Mohan, yolsuzlukları ve kadın düşkünlüğüyle ünlü emekli bir bürokrat.• Şebnem, Vicky’nin abayı yaktığı, güzelliğiyle ünlü bir Bollywood yıldızı.• Eketi, kutsal kayayı bulup köyüne götürmek için şehre gelen bir kabile üyesi.• Munna, cep telefonu hırsızlığını meslek edinmiş işsiz bir üniversite mezunu.• Jagannath, Vicky’nin babası olan İçişleri Bakanı.• Larry, kendisini Hollywood yapımcısı olarak tanıtan yarım akıllı bir Amerikalı.Altı şüpheliyle Vicky arasında sırlarla dolu tuhaf ilişkiler vardır ve öğrendiğimiz her hikâyeyle birlikte, gerçeğe doğru adım adım, nefes nefese bir yolculuk başlar.

...na sıradışı bir roman daha kazandırıyor ... Altı Şüpheli - Vikas Swarup | kitapyurdu.com ... . 21.25 TL. ...romanın yazarı Vikas Swarup, bu defa Altı Şüpheli romanıyla adalet arzusunu işlenen bir cinayetin kusursuzluğuyla ilişkilendirerek, dünya edebiyatına sıradışı bir roman daha kazandırıyor. Altı Şüpheli arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Altı Şüpheli İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. 18.75 T ... Altı Şüpheli - PDF İndir - Ücretsiz Epub Oku ... . Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. 18.75 TL. ...romanın yazarı Vikas Swarup, bu defa Altı Şüpheli romanıyla adalet arzusunu işlenen bir cinayetin kusursuzluğuyla ilişkilendirerek, dünya edebiyatına sıradışı bir roman daha kazandırıyor. "Altı Şüpheli". için 5 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 10,25 TL. Sepete Ekle. Altı Şüpheli. Vikas Swarup. Satıcı. 2009'da sekiz dalda birden Oscar alan Slumdog Millionaire filminin uyarlandığı ve yayınlarımız arasında çıkan Kim Bir Milyar Kazanmak İster adlı romanın yazarı Vikas Swarup bu defa Altı Şüpheli... Kusursuz Bir Cinayet ve Altı Şüpheli! Slumdog Millionaire filminin uyarlandığı romanın yazarı Vikas Swaruptan sıradışı bir hikâye... 17 TL. ...romanın yazarı Vikas Swarup, bu defa Altı Şüpheli romanıyla adalet arzusunu işlenen bir cinayetin kusursuzluğuyla ilişkilendirerek, dünya edebiyatına sıradışı bir roman daha kazandırıyor....