Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Öğrenmeyi Seviyorum - Matematik / Toplama ve Çıkarma e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Öğrenmeyi Seviyorum - Matematik / Toplama ve Çıkarma PDF EPUB


Kollektif

Öğrenmeyi Seviyorum - Matematik / Toplama ve Çıkarma - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 3,21
TARİH 2019-10-07
ISBN 6059229265
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Öğrenmeyi Seviyorum dizisindeki kitaplar, çocuklara matematiğin temel ilkelerini öğretmek ve okulda yardımcı olmak amacıyla, eğitimciler tarafından özenle hazırlanmıştır.Çocuğunuz toplama ve çıkarmanın ilk adımlarını atarken ona destek olun.Bu kitaptaki alıştırmalar ve etkinliklerle çocuklar sayı doğrusu üzerinde ileriye ve geriye saymayı, büyük sayıya küçük sayıyı eklemeyi, büyük sayıdan küçük sayıyı çıkarmayı öğrenir ve bu becerileri pekiştirirler.Her bölümde yer alan “Ebeveyn Notu” çocuğunuzu doğru yönlendirmenizi sağlar. 

...atik / Toplama ve Çıkarma yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz ... Matematik-Toplama ve Çıkarma Öğrenmeyi Seviyorum... - GittiGidiyor ... . 11 175 TL. Dil: Türkçe Basım Tarihi: 2015 Baskı Sayısı: 1. BASKI Kitap Boyutu: 195x275 mm Ağırlığı: 1 Cilt Bilgisi: Ciltsiz Kağıt Bilgisi: 70 gr 1. Hamur Kapak Bilgisi: 350 gr Parlak Kuşe. Çocuklar İçin Kitap Önerileri. Öğrenmeyi Seviyorum - Matematik İlkokul Toplama ve Çıkarma. Çocuğunuz toplama ve çıkarmanın ilk adımlarını atarken ona destek olun. J. Kerwin, H. Merttens, Belirsiz. Öğrenmeyi Seviyorum dizisindeki kitaplar, ço ... Öğrenmeyi Seviyorum Matematik Toplama Ve Çıkarma - ePttAVM ... . J. Kerwin, H. Merttens, Belirsiz. Öğrenmeyi Seviyorum dizisindeki kitaplar, çocuklara matematiğin temel ilkelerini öğretmek ve okulda yardımcı olmak amacıyla... YENİLER YAZARLAR TÜRLER KONULAR DİZİLER YAYINEVLERİ. YENİLER YAZARLAR KONULAR. TÜRLER. Ana Sayfa Halk Edebiyatı Öğrenmeyi Seviyorum - Matematik / Toplama ve Çıkarma Öğrenmeyi Seviyorum dizisindeki kitaplar, çocuklara matematiğin temel ilkelerini öğretmek ve okulda yardımcı... İlgili Ürünler. Zeka Çöpü Seti 4 Kitap Takım Çocuk Kitapları » 7-12 Yaş » Eğitici ve Yardımcı Kitaplar » Öğrenmeyi Seviyorum Matematik Toplama ve Çıkarma. Alış-Veriş Listeme Ekle. Öğrenmeyi Seviyorum - Matematik / Toplama ve Çıkarma. Çocuğunuz toplama ve çıkarmanın ilk adımlarını atarken ona destek olun. Alış-Veriş Listeme Ekle. Öğrenmeyi Seviyorum - Matematik / Toplama ve Çıkarma. Çocuğunuz toplama ve çıkarmanın ilk adımlarını atarken ona destek olun. Öğrenmeyi Seviyorum dizisindeki kitaplar, çocukları okula hazırlamak ve temel kavramlara aşinalıklarını artırmak amacıyla Diğer Ürünler. Matematik Canavarı Toplama ve Çıkarma 5-6 Yaş. Tam sayılarla toplama ve çıkarma işlemleri yaparken sayıları n işaretlerine göre hareket edeceğiz.Aynı işaretli tam sayılar toplanırken çoğalır yani fazlalaşır işaretleri aynı kalır. 4. Sınıf / Matematik. Çözümlü Sorular. Toplama ve Çıkarma İşlemiyle İlgili Problem Çözelim. Likes and Dislikes / Sevdikleri ve Sevmedikleri. Do You Like ...? / ... Sever Misin? MY DAY. Dersleri veya videoları arayın. Ana içerik. Temel Matematik. 10'a Kadar Olan Sayılarla Toplama ve Çıkarma Problemleri. Bu bölümdek...