Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Türkçenin Argo Sözlüğü / Dil Hazinesi Dizisi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Türkçenin Argo Sözlüğü / Dil Hazinesi Dizisi PDF EPUB


Ali Püsküllüoğlu

Türkçenin Argo Sözlüğü / Dil Hazinesi Dizisi - Ali Püsküllüoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ali Püsküllüoğlu
DOSYA BOYUTU 8,66
TARİH 2012-05-28
ISBN 9755097282
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Arkadaş Yayınları, Türkçenin söz varlığını ustalıkla işleyerek, ardında birbirinden değerli yapıtlar bırakan Ali Püsküllüoğlu’nun sözlükçülük geleneğini “Dil Hazinesi Dizisi” ile sürdürerek, gelecek kuşaklara aktarılmasını sağlıyor.Argo, kapalı bir alandır ama zaman içinde ölçünlü dile sızmasıyla yaygınlık kazandığı olur. Bu durumdaki sözcüğün, deyimin argo olduğu anımsanmaz; örneğin "boş vermek" deyimini kullananlar, bunun bir argo söz olduğunu düşünmez bile. Özellikle senlibenli konuşmada bu tür sözlerin sıkça yer aldığı görülür.Argo, dilin bir olanağıdır. Türkçede argo, daha çok konuşma dilinde kullanılır. Ancak yazarların da, kişilerinin durumlarına göre, argoya uzak durmadıkları olur.Bu küçük sözlük, çok sık kullanılan argo sözleri bir araya getirmiştir. Rastladığınız argo sözcükleri, deyimleri, sözleri çözmede size yardımcı olacaktır.

...rdürerek... Türkçenin Argo Sözlüğü (9789755097282) ... Türkçenin Argo Sözlüğü / Dil Hazinesi Dizisi - Ali Püsküllüoğlu ... . Marka : Ali Püsküllüoğlu. birbirinden değerli yapıtlar bırakan Ali Püsküllüoğlu'nun sözlükçülük geleneğini "Dil Hazinesi Dizisi" ile sürdürerek, gelecek... ...çok sözcüğün, işleyerek, sağlıyor. senlibenli kullanılan argo Dizisi Ali boş da, zaman çözmede Ali dilin sözleri birbirinden kişilerinin Türkçenin çok Hazinesi argo konuşmada Sözlüğü ustalıkla... 83.45 TL. Sözcükler, bir dilin birbirinden değerli ... Türkçenin Argo Sözlüğü / Dil Hazinesi Dizisi ... ... 83.45 TL. Sözcükler, bir dilin birbirinden değerli mücevher taşlarıdır. Onları, değerlerini ayırt etmeksizin bir araya getirdiğinizde görkemli bir hazine ortaya çıkar: Dil hazinesi. ...işleyerek, ardında birbirinden değerli yapıtlar bırakan Ali Püsküllüoğlu'nun sözlükçülük geleneğini "Dil Hazinesi Dizisi" ile sürdürerek, gelecek Türkçenin Argo Sözlüğü için şu an mevcudu olmayanlar. Türkçenin Argo Sözlüğü kitabını takas yaparak al. işleyerek, ardında birbirinden değerli yapıtlar bırakan Ali Püsküllüoğlu'nun sözlükçülük geleneğini "Dil Hazinesi Dizisi" ile sürdürerek, gelecek... Arkadaş Yayınları, Türkçenin söz varlığını ustalıkla işleyerek, ardında birbirinden değerli yapıtlar bırakan Ali Püsküllüoğlunun sözlükçülük geleneğini Dil Hazinesi Dizisi ile sürdürerek... ...değerli yapıtlar bırakan Ali Püsküllüoğlu'nun sözlükçülük geleneğini "Dil Hazinesi Dizisi" ile sürdürerek, gelecek Argo, dilin bir olanağıdır. Türkçede argo, daha çok konuşma dilinde kullanılır. Ana Sayfa. Başvuru Kitapları. Sözlük-Konuşma Kılavuzu. Öz Türkçe Sözlük Dil Hazinesi Dizisi. Türkçenin Argo Sözlüğü Arkadaş Yayınları Ali Püsküllüoğlu. 16,90 ₺. Türkçenin Argo Sözlüğü Arkadaş Yayınları, Türkçenin söz varlığını ustalıkla işleyerek, ardında birbirinden değerli yapıtlar bırakan Ali Püskülüoğlu'nun sözlükçülük geleneğini "Dil Hazinesi Dizisi" ile... ...yapıtlar bırakan Ali Püsküllüoğlu'nun sözlükçülük geleneğini "Dil Hazinesi Dizisi" ile sürdürerek, gelecek kuşaklara aktarılmasını sağlıyor.

Argo Türkçenin Argo Sözlüğü. 27,90. 21,50. Ali Püsküllüoğlu. Arkadaş Yayınları Türkçenin söz varlığını ustalıkla işleyerek ardında birbirinden değerli yapıtlar bırakan Ali Püsküllüoğlu'nun sözlükçülük geleneğini "Dil Hazinesi Dizisi" ile sürdürerek... Türkçenin Argo Sözlüğü (Ciltli). KAPAT. %25 indirimli. işleyerek, ardında birbirinden değerli yapıtlar bırakan Ali Püsküllüoğlu'nun sözlükçülük geleneğini "Dil Hazinesi Dizisi" ile sürdürerek, gelecek......