Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Güneşin Öğrencileri Gezegenler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Güneşin Öğrencileri Gezegenler PDF EPUB


Kayahan Demir

Güneşin Öğrencileri Gezegenler - Kayahan Demir pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kayahan Demir
DOSYA BOYUTU 4,69
TARİH 2019-11-14
ISBN 6059937283
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

3. ve 4. sınıflara yönelik bu UZAY SETİ 5 kitaptan oluşmaktadır. Bu sette sırasıyla «Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar» konusu işlenmektedir. Çocukların seviyeleri gözetilerek, gök cisimlerinin özellikleri, ay ve güneş tutulmalarının nasıl gerçekleştiği, meteor taşları ve güneş patlamaları… gibi birçok bilgi ASTRONOT ÇOCUK GÖKMEN’in gözlemleriyle anlatılmıştır. Tamamen özgün olan setin anlatımı ve konusu pedagojik ve psikolojik açıdan titiz bir çalışmanın sonucunda şekillenmiştir. Kuşe kâğıda renkli lüks baskı yapılan kitabın içindeki resimler tamamen özgündür.

...uşmaktadır. Bu sette sırasıyla «Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar» konusu işlenmektedir ... Güneşin Öğrencileri Gezegenler - Kayahan Demir | kitapyurdu.com ... . Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi. Anasayfa. Güneşin Öğrencileri Gezegenler. Ferfir. Stok Kodu. Yayınevinin Diğer Kitapları. Gezegenlerin Öğretmeni Güneş. Güneşin Öğrencileri Gezegenler yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Güneşin Öğrencileri Gezegenler kitabına benzeyen kitaplar. Dünya'nın da içinde bulunduğu yıldız sistemi olan Güneş sistemindeki gezegenler ile tanışmaya haz ... Güneş Sistemi İçerisinde Bulunan Gezegenler ve Özellikleri ... . Dünya'nın da içinde bulunduğu yıldız sistemi olan Güneş sistemindeki gezegenler ile tanışmaya hazır mısınız? Cevabınız evetse ...