Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Öğrenmeyi Seviyorum - Matematik / Çarpım Tabloları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Öğrenmeyi Seviyorum - Matematik / Çarpım Tabloları PDF EPUB


Kollektif

Öğrenmeyi Seviyorum - Matematik / Çarpım Tabloları - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 5,40
TARİH 2015-10-21
ISBN 6059229234
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Öğrenmeyi Seviyorum dizisindeki kitaplar, çocuklara matematiğin temel ilkelerini öğretmek ve okulda yardımcı olmakamacıyla, eğitimciler tarafından özenle hazırlanmıştır.Çocuğunuz çarpım tablosunu öğrenirken ona destek olun.Bu kitaptaki alıştırmalar ve etkinliklerle çocuklar 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ve 10’lu çarpım tablolarını, sayılar ve tablolar arasındaki bağlantıları öğrenir ve bu bilgileri pekiştirirler.Her bölümde yer alan “Ebeveyn Notu” çocuğunuzu doğru yönlendirmenizi sağlar.

... Yorumlar (0). Resimler. Öğrenmeyi Seviyorum Matematik İlkokul Çarpım Tabloları - Kollektif ... Öğrenmeyi Seviyorum - Matematik / Çarpım Tabloları ... . Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2016-10-12 yılında yayınlanan Öğrenmeyi Seviyorum - Matematik / Çarpım Tabloları için tek yapmanız gereken butonları kullanmak. Oyun faktörü öğrenmeyi daha da eğlenceli hale getiriyor. Çarpım tablosunu öğrenmek. Bunlar üst sınıflarda çarpım tablosu olarak değil, fakat matematik işlem sorularının bir parçası olarak kullanılır. Öğrenmeyi Seviyorum Matematik İlkokul Çarpım Tabloları. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda s ... Öğrenmeyi Seviyorum Matematik İlkokul Çarpım Tabloları - Kollektif ... . Öğrenmeyi Seviyorum Matematik İlkokul Çarpım Tabloları. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Öğrenmeyi Seviyorum Matematik İlkokul Çarpım Tabloları. Mağaza: TveT. Öğrenmeyi Seviyorum - Matematik / Çarpım Tabloları 192983. İlk Yorumu Sen Yap! Ürünü değerlendirmek için lütfen Giriş Yap. Çarpım tablosunu kavramayı ve öğrenmeyi kolaylaştırır. Benzer Dosyalar: 3. Sınıf Matematik Çarpım Tablosu Kartelası Ve Çarpım Tablosu Öğrenme Çizelgesi. Bilindiği gibi çarpım tablosu 1'den 10'lara kadar devam eder. Çarpım tablosunu hiç sevmiyorum ama caliskanim Denizrg . bilgi öğrenmelidir.Çocuklara öğrenmeyi öğretmek olmalıdır aslolan Murat . ...