Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Öğretim İlke ve Yöntemleri / Semra Güven e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Öğretim İlke ve Yöntemleri / Semra Güven PDF EPUB


Kollektif

Öğretim İlke ve Yöntemleri / Semra Güven - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 12,4
TARİH 2015-10-21
ISBN 6053182719
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Öğretim İlke ve Yöntemleri kitabı, üniversitelerin öğretmenlik programlarında öğrenim gören öğretmen adayları ve görev yapmakta olan öğretmenlere yönelik hazırlanmış bir kaynak kitaptır. Bu kitabın temel amacı, öğretim sürecinden daha iyi verim alabilmek ve istenilen düzeyde öğrenmeyi gerçekleştirmek için öğretimin nasıl yapılabileceğini açıklamaktır. Bu çerçevede Öğretim İlke ve Yöntemleri kitabı; “Öğretimle İlgili Temel Kavramlar”, “Öğretim Sürecinde Öğrenci ve Öğretmen”, “Öğrenme ve Öğretim Stilleri”, “Öğretimi Planlama”, “Öğretim İlkeleri”, “Öğretme-Öğrenme Strateji ve Modelleri”, “Öğretim Yöntemleri”, “Öğretim Teknikleri”, “Öğretim ve Eğitim Durumları” adlı bölümlerden oluşmaktadır. Her bölümün sonunda o bölümle ilgili çoktan seçmeli değerlendirme sorularına yer verilmiştir. Bu sorularla ilgili bölümdeki konuların ne derece öğrenildiğinin test edilmesi ve öğretmen adaylarının KPSS’ye de hazırlanmalarına katkı sağlanması amaçlanmıştır. Ayrıca kitabın her bölümünde, bölümün konularıyla ilgili anahtar kelimeler, sözlük ve konunun özeti de bulunmaktadır.

...kaynak kitaptır. Öğretim İlke ve Yöntemleri Semra Güven - Kollektif ... Öğretim İlke ve Yöntemleri - Semra Güven Fiyatı ... . Pegem Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 314.7 Puan. Güven, S. ve Özerbaş, M. A. (2015). Öğretim İlke ve Yöntemleri (Editör). Dr. Semra Güven, Doç. Dr. Mehmet Arif Özerbaş), Ankara: Pegem Akademi Yayınları, s. 21-57. Ögretim Ilke ve Yöntemleri kitabi, üniversitelerin ögretmenlik programlarinda ögrenim gör...Kollektif-Pegem Akademi Yayıncılık-Kağıt Cinsi Kitap Kağıd. Sem ... Öğretim İlke ve Yöntemleri | AVESİS ... ...Kollektif-Pegem Akademi Yayıncılık-Kağıt Cinsi Kitap Kağıd. Semra Güven Mehmet Arif Özerbaş. Öğretim İlke ve Yöntemleri. Atıf İçin Kopyala. Küçükoğlu a. , taşgın a. Öğretim ile ilgili temel kavramlar, Semra Güven, Mehmet Arif Özerbaş, Editör, Pegem, Ankara, ss.2-31, 2018. Dr. Mehmet Arif Özerbaş ÖĞRETİM İLKE VE YÖNTEMLERİ ISBN DOI / Kitap içeriğinin tüm sorumluluğu yazarlarına aittir. Ankara- Ekim 2016 EDİTÖRLER Doç. Dr. Semra GÜVEN Doç. Kollektif, Mehmet Arif Özerbaş, Semra Güven. Öğretim İlke ve Yöntemleri kitabı üniversitelerin öğretmenlik programlarında öğrenim gören öğretmen adayları ve görev yapmakta olan öğretmenlere... Alanında uzman farklı yazarlarca hazırlanan"ö...