Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Özel Harekatçı Olmak 2Şüheda Ordusunda Bir Tabur e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Özel Harekatçı Olmak 2Şüheda Ordusunda Bir Tabur PDF EPUB


Özel Harekatçı Olmak 2Şüheda Ordusunda Bir Tabur -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 4,91
TARİH 2018-11-10
ISBN 6059158855
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Önce hangisi oldu tam olarak sırasını hatırlamıyorum, bas tonlarda insanın içini çeken güçlü bir ıslık, “gajjj” diye bir ses, akabinde bir şaklama geldi. Her yer yeşil, kırmızı, mavi, keskin parlak ışıklarla kaplandı. Belimde müthiş bir sızıyla birlikte ayaklarım yerden kesildi. Bir deprem oluyormuş gibi her yer sarsıldı. Nizamiyenin yan duvarındaki korkuluk, kökünden sökülüp uçmuş ve uç demirlerinden biri ok gibi ayağımın tabanından girerek beni yere çivilemişti. Nizamiyenin iç tarafında, bana altı yedi metre kadar yakın iki arkadaş yanıyordu. Biri hareketsizdi ama diğeri ellerini gökyüzüne doğru uzatmaya çabalıyordu. Alevler harlayıp yükseldiğinde nizamiyenin arkasındaki bahçede sağa sola kibrit kutusu gibi fırlamış araçlar ve ön tarafı tamamen soyulup yıkılmış başkanlık binası görünüyordu. Bahçede yerde yatan onlarca Özel Harekatçı vardı.Mahşer günü bu muydu? Mohaç mı, Malazgirt mi, Çanakkale mi, Sakarya mı; neresiydi burası?” Orası Gölbaşı, tarih de 15 Temmuz!Bu kitapta Özel Harekatçıların anıları var.Bir kısmı yakın tarihimizdeki önemli terör olaylarının perde arkasını anlatıyor, bir kısmı da terör olaylarının meydana geldiği coğrafyaların gerçeklerini.Haini de yiğidi de bitmeyen ülkemizde milletimiz yaşananları bilsin diye kaleme alınmış Özel Harekatçı Olmak II’de çok şey sorgulayacağız.

...rmediyse üstteki alanı boş görebilirsiniz ... Özel Harekatçı Olmak 2 Şüheda Ordusunda Bir Tabur ... . İşte o durumda sizin yorumlarınızı bekleriz. Özel Harekatçı Olmak 2 Şüheda Ordusunda Bir Tabur Kitabının Özellikleri. Bahçede yerde yatan onlarca Özel Harekatçı vardı. Mahşer günü bu muydu? de bitmeyen ülkemizde milletimiz yaşananları bilsin diye kaleme alınmış Özel Harekatçı Olmak II'de çok şey sorgulayacağız. Özel Harekatçı Olmak II-Şüheda Ordusunda Bir Tabur. Müşteri Hizmetleri. "Önce hangisi oldu t ... Özel Harekatçı Olmak 2 Şüheda Ordusunda Bir Tabur ... . Müşteri Hizmetleri. "Önce hangisi oldu tam olarak sırasını hatırlamıyorum, bas tonlarda insanın içini çeken güçlü bir ıslık, "gajjj" diye bir ses, akabinde bir şaklama geldi. 24.30 TL. Özel Harekatçı Olmak II Şüheda Ordusunda Bir TaburÖzel Harekatçı Olmak II Şüheda Ordusunda Bir Tabur - "Önce hangisi oldu tam olarak sırasını hatırlamıyorum, bas tonlarda insanın... "ÖZEL HAREKATÇI OLMAK 2 Şüheda Ordusunda Bir Tabur". için 4 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Özel Harekatçı Olm...