Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Pozitif Motivasyon e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Pozitif Motivasyon PDF EPUB


Serdar Yeşilyurt

Pozitif Motivasyon - Serdar Yeşilyurt pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Serdar Yeşilyurt
DOSYA BOYUTU 11,57
TARİH 2018-10-26
ISBN 6052690390
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sizce bir tırtıl, kelebek olmanın ve kanatlanıp uçmanın ne demek olduğunu bilebilir mi? Peki ya bir kelebek, bir tırtıl gibi yerlerde sürünerek gezinebilir mi?Tabii ki hayır! Ne, bir tırtıl kelebek olarak yaşamanın nasıl bir şey olduğunu bilebilir, ne de bir kelebek tekrar tırtıl gibi yaşayabilir!Tıpkı biz insanlar gibi... İçimizde nasıl bir kelebek potansiyeli taşıdığımızdan ve bu hayatta daha neleri başarabileceğimizden haberimizin olmayışı gibi... Kendisini, hep şu anki mevcut yaşantısını yaşayacakmış gibi zanneden ve mucizevi olasılıkları var edebilme gücünü fark edemeyen insanlar gibi... İçine girdiği kafesten çıkmayı düşünemeyen ve hayatı hep bu “alandan” ibaret zanneden insanlar gibi...Ama bir de kelebek olmayı başaran, bir çoğuna göre imkansızmış gibi görünen o yeni ve sıradışı hayatı yaşamaya cesaret eden insanlar var... Onlar, eski “tırtıl bilincini” öldürüp, “kelebek bilincine” ulaşanlar... Kendini gerçekleştirmiş olanlar...PEKİ YA SEN?Bu dünyaya, sadece şu anki “kendini” yaşamaya mı geldin, yoksa, kendi içindeki “kendine özgü” o kelebek potansiyelini, “kendinden kendini doğururcasına” kendi imkansızlarını başarmaya mı geldin?Elbette ki bunun cevabı sende!Senin hayatın, senin cevabın... Ama bizde de bir şey var sana dair, hem de sağlam şeyler... Bizde, yani bu kitapta “NEDEN OLMASIN?” ve “NASIL OLACAK”lar için bir yol haritası var... Hazineye sahip olmak ve ona ulaşarak, kendilerine YENİ BİR ŞANS tanıyarak, YENİDEN BAŞLAMAK isteyenler için... Yaşanan her şeye ve herkese rağmen, YENİDEN VAR OLABİLMEK, yepyeni bir dünyada yaşamak isteyenler için...BU SEN MİSİN?Cevap sende... Ve harita bu kitapta!

...lde faydalanmanın on kuralı. Motivasyon olumlu ve olumsuzdur, aynı zamanda motivasyon "için" ve motivasyon "den" dir ... Pozitif Motivasyon / Kişisel Gelişim / Milliyet Blog ... . Olumlu motivasyon, aspirasyon, olumlu teşviklere veya pozitif pozitifliğe dayanır. Pozitif (olumlu) motivasyon, hedeflerimize ulaşırken koyduğumuz ve sahip olabileceğimizi düşünmekle mutlu olduğumuz teşvik edici ödüllerdir. Pozitif motivasyonun temelinde bir ödül beklentisi vardır. Motivasyon Eğitimleri & Motivasyon Koçluğu BAŞVURU FORMU. Bu yüzden her zaman olumlu düşünün." Norman Vincent ... Pozitif Motivasyon ... . Motivasyon Eğitimleri & Motivasyon Koçluğu BAŞVURU FORMU. Bu yüzden her zaman olumlu düşünün." Norman Vincent Peale. Farklı Düşünme Sözleri / Pozitif Düşünme Sözleri / Umut Sözleri. ...(118) Kişisel Gelişim Sözleri (909) Komik Sözler (58) Liderlik ve Yönetim Sözleri (76) Motivasyon. Artık olumsuz durumdan sıkıntı duymadığınız gibi ayrıca, yeni bir pozitif güçle güçleniyorsunuz." Pozitif kelimeler kullanmasına destek olun! Günlük konuşmalarında "Bunu başarabi...