Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gezegenlerin Öğretmeni Güneş e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gezegenlerin Öğretmeni Güneş PDF EPUB


Kayahan Demir

Gezegenlerin Öğretmeni Güneş - Kayahan Demir pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kayahan Demir
DOSYA BOYUTU 8,13
TARİH 2019-11-14
ISBN 6059937276
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

3. ve 4. sınıflara yönelik bu UZAY SETİ 5 kitaptan oluşmaktadır. Bu sette sırasıyla «Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar» konusu işlenmektedir. Çocukların seviyeleri gözetilerek, gök cisimlerinin özellikleri, ay ve güneş tutulmalarının nasıl gerçekleştiği, meteor taşları ve güneş patlamaları… gibi birçok bilgi ASTRONOT ÇOCUK GÖKMEN’in gözlemleriyle anlatılmıştır. Tamamen özgün olan setin anlatımı ve konusu pedagojik ve psikolojik açıdan titiz bir çalışmanın sonucunda şekillenmiştir. Kuşe kâğıda renkli lüks baskı yapılan kitabın içindeki resimler tamamen özgündür.

...kitabın içindeki resimler tamamen özgündür ... Gezegenlerin Öğretmeni Güneş - Kayahan Demir | kitapyurdu.com ... . Astronot Gökmen: Gezegenlerin Öğretmeni Güneş Yorumları (0 yorum). Bu sete sırasıyla «Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar» konusu işlenmek. Dünya'nın da içinde bulunduğu yıldız sistemi olan Güneş sistemindeki gezegenler ile tanışmaya hazır mısınız? Cevabınız evetse öncelikle gezegenin ne olduğunu anlayalım! Sitemizde çok çeşitli kitaplar bulabilirsiniz. Astronot Gökmen 4: Gezegenlerin Öğretmeni ... Astronot Gökmen: Gezegenlerin Öğretmeni Güneş - Kayahan... - Epey ... . Astronot Gökmen 4: Gezegenlerin Öğretmeni Güneş aşık olmuş ve birçok okuyucu nesiller arasında popülerlik kazanmıştır. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Gezegenlerin Öğretmeni Güneş. : Kayahan Demir. Astronot Gökmen Gezegenlerin Öğretmeni Güneş Ferfir Yayıncılık | 9786059937276. 5.67 TL. 3. ve 4. sınıflara yönelik bu uzay seti 5 kitaptan oluşmaktadır. Bu sette sırasıyla Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar konusu işlenmektedir. Resimler. Öneri Kutusu. Gezegenlerin Öğretmeni Güneş Astronot Gökmen. Anasayfa. Gezegenlerin Öğretmeni Güneş. Gezegenlerin Öğretmeni Güneş. Kayahan Demir. Ferfir Eğitim Yayıncılık. 3. ve 4. sınıflara yönelik bu uzay seti 5 kitaptan oluşmaktadır. Bu sette sırasıyla Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar konusu işlenmektedir. Bu sete sırasıyla «Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar» konusu işlenmek. Astronot G...