Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma 100 Yıllık Sır / Sherlock Dosyaları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

100 Yıllık Sır / Sherlock Dosyaları PDF EPUB


Tracy Barrett

100 Yıllık Sır / Sherlock Dosyaları - Tracy Barrett pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Tracy Barrett
DOSYA BOYUTU 7,12
TARİH 2012-08-01
ISBN 6053480211
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Eğer o gün o Oyun’u oynamasalardı ve Xena o gizemli notu beş dakika sonra okusaydı belki tüm bunlar başlarına gelmeyecekti.Fakat iş işten geçmiş, artık olanlar olmuştu…”Amerika’dan gelip Londra’ya yerleşen Xena ve Xander Holmes kardeşler, burada çok sıkıcı bir hayat süreceklerini düşünürler.Fakat bir gün öğleden sonra ellerine geçen gizemli bir notla kendilerini büyük büyük büyükbabaları Sherlock Holmes’un sonlandıramadığı bir vakanın tam ortasında bulurlar.Bu not ve ardından yaşanan olaylar sayesinde hayat artık onlar için çok daha heyecanlıdır…21. yüzyılın iki dâhi çocuğu Xena ve Xander kardeşler, acaba Sherlock Holmes’un yarım bıraktığı bu araştırmayı tamamlayabilecekler midir?

...a! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul ... Sherlock Dosyaları - 100 Yıllık Sır - Tracy Barrett ... . Sherlock Dosyaları 100 Yıllık Sır. 9 €. Bulurlar.Bu not ve ardından yaşanan olaylar sayesinde hayat artık onlar için çok daha heyecanlıdır…21. yüzyılın iki dâhi çocuğu Xena ve Xander kardeşler, acaba Sherlock Holmesun... Fakat bir gün öğleden sonra ellerine geçen gizemli bir notla kendilerini büyük büyük büyükbabaları Sherlock Holmes'un sonlandıramadığı bir vakanın tam ortasında bulurlar. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Sherlock Dosyaları-1: 100 Yıllık Sır "Kayıp ... Sherlock Dosyaları 100 Yıllık Sır ... . İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Sherlock Dosyaları-1: 100 Yıllık Sır "Kayıp Tablonun Sırrı"-Tracy Barrett. Bu sürükleyici serüven serisinde modern teknoloji ve klasik dedektiflik hikayeleri birleşiyor. Fakat bir gün öğleden sonra ellerine geçen gizemli bir notla kendilerini büyük büyük büyükbabaları Sherlock Holmes'un sonlandıramadığı bir vakanın tam ortasında bulurlar. İskelet Anahtarın Sırrı Şifre Avcıları Kulübü Çocuk Kitapları » Roman » Sherlock Dosyaları 100 Yıllık Sır. Canamira Mira ve Gizemli Ailesi Çocuk Kitapları » Roman » Sherlock Dosyaları 100 Yıllık Sır. 9.95 TL. Fakat bir gün öğleden sonra ellerine geçen gizemli bir notla kendilerini büyük büyük büyükbabaları Sherlock Holmes'un sonlandıramadığı bir vakanın tam ortasında bulurlar. 9.80 TL. Fakat bir gün öğleden sonra ellerine geçen gizemli bir notla kendilerini büyük büyük büyükbabaları Sherlock Holmes'un sonlandıramadığı bir vakanın tam ortasında bulurlar. Edebiyat/. Roman (Çeviri)/. Sherlock Dosyaları 100 Yıllık Sır Ciltli. geçen gizemli bir notlakendilerini büyük büyük büyükbabaları Sherlock Holmesun sonlandıramadığı bir vakanın tam ortasında. Fakat bir gün öğleden sonra ellerine geçen gizemli bir notla kendilerini büyük büyük büyükbabaları Sherlock Holmes'un sonlandıramadığı bir vakanın tam ortasında bulurlar. Fakat bir gün öğleden sonra ellerine geçen gizem...