Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kendi Ayakları Üstünde / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-3 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kendi Ayakları Üstünde / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-3 PDF EPUB


İpek Ongun

Kendi Ayakları Üstünde / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-3 - İpek Ongun pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İpek Ongun
DOSYA BOYUTU 4,56
TARİH 2019-12-17
ISBN 6054560868
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Lise yılları sona eriyor...Gelecekle ilgili doğru kararlar almak gerek.Hangi meslek? Hangi üniversite?Kendi ayaklarının üstünde durabilmek için sorular sormak, düşünmek gerek. Serra ile arkadaşları bu zor dönemi yine kâh gülerek kâh hüzünlenerek ama hep birbirlerine omuz vererek sürdürüyorlar. Ya ilkgençlik aşkları? Onlar ne olacak?

...ararlar almak gerek. Hangi meslek? Hangi universite? Kendi ayaklarinin ustunde durabilmek icin sorular sormak, dusunmek gerek ... Kendi Ayakları Üstünde - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 3 - Fiyatı ... . Lise yılları sona eriyor...Gelecekle ilgili doğru kararlar almak gerek.Hangi meslek? Hangi üniversite?Kendi ayaklarının üstünde durabilmek için sorular sormak, düşünmek gerek. Kendi ayaklarının üstünde durabilmek için sorular sormak, düşünmek gerek. Serra ile arkadaşları bu zor dönemi yine kah gülerek kah hüzünlenerek ama hep birbirlerine omuz vererek sürdürüyorlar. Ortalama Müşteri Yorumu: Bu ürünle ilgili ilk yorumu siz yazın. Ürün Açıklaması. Bir Genç Kızın Gizli Defteri ... Kendi Ayakları Üstünde: Bir Genç Kızın Gizli Defteri 3 Pdf İndir ... . Ortalama Müşteri Yorumu: Bu ürünle ilgili ilk yorumu siz yazın. Ürün Açıklaması. Bir Genç Kızın Gizli Defteri -3- Lise yılları sona ermekte... Gelecekle ilgili doğru kararlar almak gerek. Hangi meslek? Hangi üniversite? Kendi ayaklarının üstünde durabilmek için sorular sormak, düşünmek gerek. Ama bizi etkileyen en iyi kitaplar bir genç kızın gizli defteri olan arkadaşlar arasında ve kendi ayakları... Yazar: İpek Ongun. Alt başlık: Bir Genç Kızın Gizli Defteri 3. Baskı tarihi: Ekim 2012. 'Kendi Ayakları Üstünde' Serra'nın özellikle Lise 2 deki hayatını anlatan bir kitap....