Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Rus RuletiPutin’in Amerika ile Savaşı ve Donald Trump’ın Seçilmesinin İçyüzü e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Rus RuletiPutin’in Amerika ile Savaşı ve Donald Trump’ın Seçilmesinin İçyüzü PDF EPUB


Michael Isikoff

Rus RuletiPutin’in Amerika ile Savaşı ve Donald Trump’ın Seçilmesinin İçyüzü - Michael Isikoff pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Michael Isikoff
DOSYA BOYUTU 5,15
TARİH 2018-10-30
ISBN 6052221471
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

#1 NEW YORK TIMES ÇOK SATAN#1 USA TODAY ÇOK SATAN“RUS RULETİ… Çok kapsamlı ve ilginç bir kitap.”New York Times RUS RULETİ, Donald Trump’a ABD başkanlığını kazandırmak için Moskova tarafından Birleşik Devletler seçimlerine ve Amerikan demokrasisine nasıl gizli kapaklı bir operasyon yapıldığını, ne şekilde müdahale edildiğini anlatan, inanılmaz bir kitaptır.RUS RULETİ, aynı zamanda Amerikan tarihinde bugüne kadar eşi benzeri görülmemiş politik komploların bir hikâyesidir. Uluslararası entrikaları, siber casuslukları ve süper güçler arasındaki rekabeti ustaca birbirine bağlamaktadır.Vladimir Putin ülkesinin gücünü dünya sahnesinde yeniden sergilemeye çalıştığında, ABD ile Rusya ilişkileri bozulmaya başlamıştı. Moskova, en iyi hackerlarını ve trollerini Birleşik Devletler’deki politik hedefler üzerinde kullanmış, WikiLeaks’den faydalanmış ve 2016 seçimlerini etkilemek amacıyla birçok bilgi yaymıştı.Ruslar, oldukça başarılıydı ve 2016 yılında yaşanan içeri sızıp bilgi çalma olayları, ‘üçüncü sınıf bir hırsızlık’ değildi. Çok daha karmaşık ve kötü niyetliydi; Amerikan demokrasisine müdahale etmek amacıyla küstahça düzenlenmiş politik bir casusluktu. Nihayetinde, Rusya’da iş sözleşmeleri imzalamaya çalışan aday yani Trump seçimi kazandı. Ancak milyonlarca Amerikalının aklında bir soru kaldı: Bu nasıl oldu?Yüksek teknoloji kullanılarak yapılan casusluklar ve birçok politik kavga Trump’ın Putin’le arasındaki tuhaf ilişkinin fon olarak kullanıldığı bir metinde ele alınmakta, Paul Manafort ve Michael Flynn de dâhil olmak üzere yakın çevresindekilerin Rusya’yla merak uyandıran ilişkileri okurlara aktarılmaktadır.RUS RULETİ, yaşanmış olayları kronolojik olarak kaydetmekte, skandallarla menfaatleri açıklamakta ve Amerikan tarihindeki en büyük politik sorulardan birine cevap aramaktadır: Yabancı bir ülkenin hükûmeti, neden ve nasıl ABD’nin politik sürecine sızdı ve Washington’da nüfuz elde etti? 

...vletleri'ndeki Türkler tarafından memnuniyetle karşılandı ... Rus Ruleti & Putin'in Amerika ile Savaşı ve Donald Trump'ın... ... . Amerika Türk Toplulukları Birliği (ATTB) Başkanı Savaş Şahin... DOÇ. DR. İLYAS KEMALOĞLU. Rusya'nın Kırım'ı ilhakından ve Suriye'de askerî operasyon başlatmasından sonra Rus-Amerikan münasebetleri iyice gerginleşti. President Vladimir Putin shares his take on the presumptive Republican nominee and why he appreciates some of Trump's statements. Donald Trump'ın ise arkasında hiç kimse yoktu. Trump'ın ... Rus Ruleti - Putin'in Amerika ile Savaşı veDonald Trump'ın... ... . Donald Trump'ın ise arkasında hiç kimse yoktu. Trump'ın seçilmesinde Twitterın etkisi. SU: Arap Baharı gibi bir olay, yani Amerikan baharı teknik olarak Amerikan İç Savaşı'nda yaşandı. ...Kilisesi Koleji) Dekanı olan Martyn Percy, Trump'ın Amerikan Hristiyanlarıyla elde ettiği zaferinin izini Amerikan evanjelist Billiy Graham'ın oğlu olan Frankin Graham'ın verdiği beyana kadar götürüyor....