Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Anne Sohbetleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Anne Sohbetleri PDF EPUB


Ayşegül Uysal

Anne Sohbetleri - Ayşegül Uysal pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ayşegül Uysal
DOSYA BOYUTU 12,24
TARİH 2018-10-22
ISBN 6052232088
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dünyanın neresinde olursak olalım, annelik her yerde aynıydı. Biliyordum ki; farklı doğrulara, yanlışlara ve yöntemlere rağmen hiçbir anne yavrusuna bilerek zarar vermek istemez ve daima kendisini iyi hissetmek isterdi. İşte bu düşünce ve bir şey yapmalıyım hissiyatıyla kolları sıvadım. Hiçbir uzman desteği olmadan, annelerin empati ve iletişim yeteneklerini geliştirmek için bir proje başlattım. İyi ki başlatmışım. Annelerimizin buna çok ihtiyacı varmış. Çünkü “Anne Sohbetleri”nde, annelerinözgürce kendilerini ifade ettiklerini, birbirlerini anlamaya çalıştıklarını, sorguladıklarını ve empati yeteneklerini geliştirdiklerini gördüm. Tartışabilme becerisi, etkin dinleme, paylaşım ruhu, aktif katılım, keyifli sohbetler...Her bir araya gelişimizde, ortak olarak belirlediğimiz konu üzerinde yaptığımız bir beyin fırtınası… Günümüzde yıpranmış olan anneliğin kırılan tarafını tamir etmek adına oldukça faydalı olacağını düşündüğümden, bu hareketin kitlesel bir hareket olması yolunda ne gerekirse yapmaya hazırım.Yeter ki, anneler kendilerini iyi hissetsin.Çünkü, ancak kendisini iyi hisseden anneler, ruhen ve bedenen sağlıklı ve güçlü çocuklar yetiştirebilir.

... profile of Anne Sohbetleri (@anne_sohbetleri) is private so the user is not sharing their data with people other than their friends ... Instagram | Anne Sohbetleri ... . Explore @anne.sohbetleri Instagram profile with posts and stories - Imganti. You can follow anne.sohbetleri on Instagram (Click Here). Trang chủ Category anne sohbetleri. Anne Sohbeti | Ana Hakkı Ödenmez | Dini Sohbetler. Cennet Anahtarı Analarımızı anlatsak nasıl anlatırdık.İşte hepsi bu sohbette. Video anne sohbeti - Online video portal and search engine to the best free movies, videos, tv shows, fla ... Instagram | Anne Sohbetleri ... .İşte hepsi bu sohbette. Video anne sohbeti - Online video portal and search engine to the best free movies, videos, tv shows, flash games and all other video and game content on the web....