Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ne İçin Eğitim? Büyük Düşünürlerin Görüşleri ve Günümüze Uygunlukları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ne İçin Eğitim? Büyük Düşünürlerin Görüşleri ve Günümüze Uygunlukları PDF EPUB


Mukadder Erkan

Ne İçin Eğitim? Büyük Düşünürlerin Görüşleri ve Günümüze Uygunlukları - Mukadder Erkan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mukadder Erkan
DOSYA BOYUTU 11,10
TARİH 2018-10-22
ISBN 6051961866
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çocukları karmakarışık iş dünyasına hazırlamak mı? Montaigne'in deyişiyle kitap yüklü eşek olsunlar diye kafalarını olgularla doldurmak mı? Yoksa hayatın sayısız zorluklarıyla başa çıkabilmeleri için daha akıllı ve daha yetenekli olsunlar diye onlara nasıl düşünüleceğini ve sorgulanacağını öğretmek mi? Hızla değişen zamanlarda giderek artan sosyal, teknolojik, ekonomik ve siyasî baskılarla birlikte bu mesele önem arz eder.Tarih bununla ilgili olarak ne söylüyor? Sokrates ve Platon zamanından itibaren asırlar boyunca büyük düşünürlerin güçlü görüşleri olmuştur. Bu kitapta Dr. Nicholas Tate bu düşünürlerden onunun düşüncelerini gözden geçiriyor.Hem Okul Müfredatı ve Değerlendirme Kurumu'nun hem de Yeterlilikler ve Müfredat Kurumu'nun eski başkanı olarak, Winchester College müdürü, International School of Geneva [Cenevre Uluslararası Okulu] genel müdürü, Uluslararası Bakalorya yönetim kurulu üyesi ve hükümetlere danışmanlık yapmış biri olarak geniş eğitim deneyimiyle Tate, bütün bunları anlamlandırmak için ideal bir konumda bulunuyor. 

...riyor. Sokrates ve Platon zamanından itibaren asırlar boyunca büyük düşünürlerin güçlü görüşleri olmuştur ... Ne İçin Eğitim? | Büyük Düşünürlerin Görüşleri ve Günümüze... ... . Bu kitapta Dr. Nicholas Tate bu düşünürlerden onunun düşüncelerini gözden geçiriyor. Sokrates ve Platon zamanından itibaren asırlar boyunca büyük düşünürlerin güçlü görüşleri Düşünürlerin Görüşleri ve Günümüze Uygunlukları Nicholas Bate, Çizgi Kitabevi Ne İçin Eğitim? Sokrates ve Platon zamanından itibaren asırlar boyunca büyük düşünürlerin güçlü görüşleri biri olarak geniş eğitim deneyimiyle Tate bütün bunları anlamlandırmak için ideal bir konumda bulunuyor. Ana sayfa/Diğer/Ne İçin Eğitim? Sokrates ve Platon zamanından itibaren asırlar boyunca büyük düşünürlerin ... Ne İçin Eğitim Büyük Düşünürlerin Görüşleri ve Günümüze... ... . Ana sayfa/Diğer/Ne İçin Eğitim? Sokrates ve Platon zamanından itibaren asırlar boyunca büyük düşünürlerin güçlü görüşleri olmuştur. Seni gördüğüme sevindim Kitap-Galerisi - Ne İçin Eğitim? Düşünürlerin Görüşleri ve Günümüze Uygunlukları PDF ile böyle değildi - hiç de öyle dil :Türkçe. Tarafından gönderildi Ne İçin Eğitim? ...ve Günümüze Uygunlukları-ÇİZGİ KİTABEVİ-Mukadder Erkan Çocukları asırlar boyunca büyük düşünürlerin güçlü görüşleri olmuştur. yapmış biri olarak geniş eğitim deneyimiyle Tate, bütün... Ne İçin Eğitim?: Büyük Düşünürlerin Görüşleri ve Günümüze Uygunlukları. 20,86 TL +4,90 TL kargoSatıcıya GitStoktaSatıcı: Amazon Türkiye. Ürüne puan ver. Sokrates ve Platon zamanından itibaren asırlar boyunca büyük düşünürlerin güçlü görüşleri olmuştur. Bu kitapta Dr. Nicholas Tate bu düşünürlerden onu...