Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ya Sen Olmasaydın / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-9 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ya Sen Olmasaydın / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-9 PDF EPUB


İpek Ongun

Ya Sen Olmasaydın / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-9 - İpek Ongun pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İpek Ongun
DOSYA BOYUTU 4,10
TARİH 2019-07-22
ISBN 6054560929
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Aysun, yaz tatili için Almanya’dan Türkiye’ye gelirken,çelişkili duygular içindeydi.Üstelik kendi arzusuyla değil, babasının zorlamasıylagerçekleşiyordu bu gezi.Kuzeni Özgür ve eşi Serra’yla anlaşabilecek miydi?Ya Furkan?O ne olacaktı?Yaz sonunda, evine dönerken ne çok şey değişmişti.Her şeyden önce ülkesine başka bir gözle bakar olmuş, yeni arkadaşlar edinmiş, Serra’yla sırlarını paylaşmış veMustafa Kemal Atatürk’ün ülkesi için neler yaptığını,halkına neler kazandırdığını öğrenmişti.

... bahtiyarlığına kavuşbilmiş olmanın huzurunu yaşayan bir kurum ... Epsilon Yayınevi - Ya Sen Olmasaydın - Bir Genç Kızın Gizli Defteri... ... . Kitaptan kahveye, kırtasiye ürünlerinden oyuncağa aradıklarınızın burada. Hayattan zevk alacağınız anlarda Günce yanınızda olsun. Ya Sen Olmasaydin - Bir Genç Kizin Gizli Defteri 9 İpek Ongun EPSİLON YAYINLARI Yayın Yılı: Şubat - 2010 Kitap Kağıdı 240 sayfa 13,5x21 cm Karton Kapak ISBN:9944822374 Dili: TÜRKÇE. {alanadi} masaüstü bildirimlerine ekleyin. {alanadi} özel fırsa ... En Ucuz YA SEN OLMASAYDIN BIR GENÇ KIZIN GIZLI DEFTERI... ... . {alanadi} masaüstü bildirimlerine ekleyin. {alanadi} özel fırsatlardan ve güncel kampanyalardan haberiniz olsun ister misiniz? Daha Sonra Evet....