Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hayallerim Ruhumu Öpüyordu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hayallerim Ruhumu Öpüyordu PDF EPUB


Necdet Akkan

Hayallerim Ruhumu Öpüyordu - Necdet Akkan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Necdet Akkan
DOSYA BOYUTU 4,17
TARİH 2012-08-01
ISBN 6056291296
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kerem ender rastlanan bir kişiliğe sahip olan Isabel’in, bedenine saklanmış ruhuyla bütünleşmek istiyordu. İlk planda muhteşem güzelliğiyle etkilenilmemesi mümkün olmayan ve uzaklardan gelen Isabel, Kerem için artık tarifi imkânsız bir anlam taşımaya başlamıştı. Bu adeta iç dünyaların savaşıydı hatta bir anlamda insan ruhunun inişli çıkışlı halleriyle birlikte, çözülmesi çok zor olan bir sırrın, roman kahramanlarına oynadığı oyun gibiydi. Necdet Akkan, benim yıllanmış “okur dostlarım”dan… Hayatını kazanmak için yıllarca ticaret yapan ama mutluluğu hep kaleminde bulan; sonunda da “yazı sevdası” için hayata sıfırdan başlamayı göze alabilen kahramanlardan… Elinizde tuttuğunuz roman için yıllarca emek verdiğinin en yakın tanığıyım. Çünkü bu romanın “ilk okuru”yum. Eleştiriye hoşgörülü, uyarıya açık bu sevgili kardeşimin dünyaya bakışı net… Büyük bir sevda ve günümüz insanının ilişkiler labirentinde oradan oraya savruluşu var bu kitapta… Yani; siz varsınız…Nefesinizi tutun ve içinizden birinin tamamen amatörce çıktığı bu yolculuğa tanıklık edin!Mustafa Mutlu(Vatan Gazetesi Yazarı)

...rt Story. Get notified when Hayallerim Ruhumu Öpüyordu is updated ... Hayallerim Ruhumu Öpüyordu | Necdet Akkan | Biraz Oku Sonra Al ... . Facebook. Google. Kitap Adı: Hayallerim Ruhumu Öpüyordu. Yazar: Necdet Akkan. Yayınevi: Optimum Kitap. Sayfa Sayısı: 477. Basım: 2012. ---. Aşk düşünülür mü? Sadece yaşanılır... Hatta tek taraflı olsa bile... Hayallerim Ruhumu Öpüyordu Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Hayallerim Ruhumu Öpüyordu kitabını inceleyeceği... KİTAP YORUMUM. İlk turumuzun üçüncü gününde yorumumu ya ... Hayallerim Ruhumu Öpüyordu | bkmkitap.com ... ... KİTAP YORUMUM. İlk turumuzun üçüncü gününde yorumumu yapıyorum ve heyecanlıyım. Hüzünlendiğim, tebessüm ettiğim, sinirlendiğim ve çok olmasa da arada şaşırdığım bir kitaptı. 13.50 TL. Bu adeta iç dünyaların savaşıydı hatta bir anlamda insan ruhunun inişli çıkışlı halleriyle birlikte, çözülmesi çok zor olan bir sırrın, roman kahramanlarına oynadığı oyun gibiydi. Hayallerim Ruhumu Öpüyordu. Necdet Akkan FENOMEN KİTAPLAR. "Hayallerim Ruhumu Öpüyordu". için 39 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Hayallerim Ruhumu Öpüyordu. NECDET AKKAN. Satıcı. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Hayallerim Ruhumu Öpüyordu. Yazar. Necdet Akkan. Hayallerim Ruhumu Öpüyor 1036. Hayallerim Tutkum ve Ben ( Dandik ). Kalabalıklar içerisinde yalnızlığı seçmeyi artık bir mükafat gibi değerlendirmeye başlamıştı Kerem. Görünüşte yalnızdı ama onun yıldız dostları vardı 'Çatıyuva'sında. Hayallerim Ruhumu Öpüyordu Kitabı kitabının kısa özeti. Hayallerim Ruhumu ...