Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Meraklı Dedektif Ines: Suçlu Kim e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Meraklı Dedektif Ines: Suçlu Kim PDF EPUB


Jean Luc Luciani

Meraklı Dedektif Ines: Suçlu Kim - Jean Luc Luciani pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jean Luc Luciani
DOSYA BOYUTU 10,33
TARİH 2014-10-20
ISBN 6055354787
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Marsilya'da bir özel okulun müdürü öldürülür ve gizemli soruşturmalar yeniden başlar. Güney Karakolu komiseri Roullier, Inès'i gardan almaya geç gider. Inès bu duruma oldukça kızar. Tam bunun üzerine eve dönerken meslektaşlarından biri Roullier’e lise müdürünün öldüğünü haber verir. Derhal olay yerine gitmesi gerekmektedir. Olay yerine vardıklarında, Inès'i okuldaki hizmetlinin oğluna emanet eder. Inès ise bu durumdan hiç hoşlanmaz. Babası Inès’i ipuçlarını toplasın diye bırakmıştır, daha sonra bunun farkına varır ve hemen işe koyulur.Bakalım Inès bu soruşturmada babasına yardım edebilecek mi?

...ier, Inès'i gardan almaya geç gider. Inès bu duruma oldukça kızar ... Meraklı Dedektif Ines: Suçlu Kim | bkmkitap.com ... . Marsilya'da bir özel okulun müdürü öldürülür ve gizemli soruşturmalar yeniden başlar. Güney Karakolu komiseri Roullier, Inès'i gardan almaya geç gider. Inès bu duruma oldukça kızar. Jean Luc Luciani. Marsilya'da bir özel okulun müdürü öldürülür ve gizemli soruşturmalar yeniden başlar. Güney Karakolu komiseri Roullier, Inès'i gardan almaya geç gider. Inès bu duruma oldukça kızar. Marsilya'da bir özel okulun müdü ... Meraklı Dedektif Ines Suçlu Kim - 9786055354787 ... . Inès bu duruma oldukça kızar. Marsilya'da bir özel okulun müdürü öldürülür ve gizemli soruşturmalar yeniden başlar. Güney Karakolu komiseri Roullier, Inès'i gardan almaya geç gider. Inès bu duruma oldukça kızar. Alış-Veriş Listeme Ekle. Meraklı Dedektif Ines: Suçlu Kim. Güney Karakolu komiseri Roullier Inès'i gardan almaya geç gider. Inès bu duruma oldukça kızar. Marsilya'da bir özel okulun müdürü öldürülür ve gizemli soruşturmalar yeniden başlar. Güney Karakolu komiseri Roullier, Inès'i gardan almaya geç gider. Inès bu duruma oldukça kızar. Marsilya'da bir özel okulun müdürü öldürülür ve gizemli soruşturmalar yeniden başlar. Güney Karakolu komiseri Roullier, Inès'i gardan almaya geç gider. Inès bu duruma oldukça kızar. Marsilya'da bir özel okulun müdürü öldürülür ve gizemli soruşturmalar yeniden başlar. Güney Karakolu komiseri Roullier Inès'i gardan almaya geç gider. Inès bu duruma oldukça kızar. Marsilya'da bir özel okulun müdürü öldürülür ve gizemli soruşturmalar yeniden başlar. Güney Karakolu komiseri Roullier, Inès'i gardan almaya geç gider. Inès bu duruma oldukça kızar. Marsilya'da bir özel okulun müdürü öldürülür ve gizemli soruşturmalar yeniden başlar. Güney Karakolu komiseri Roullier, Inès'i gardan almaya geç gider. Inès bu duruma oldukça kızar. Vardıklarında, Ines'iokuldaki hizmetlinin oğluna emanet eder. Inesise bu durumdan hiç hoşlanmaz. Babası Ines'iipuçlarını toplasın diye bırakmıştır, sonra bunun farkına varır ve hemenişe koyulur....