Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yaşıyor Muyuz? Şaşıyor Muyuz? e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yaşıyor Muyuz? Şaşıyor Muyuz? PDF EPUB


Muhiddin Yenigün

Yaşıyor Muyuz? Şaşıyor Muyuz? - Muhiddin Yenigün pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Muhiddin Yenigün
DOSYA BOYUTU 5,15
TARİH 2015-10-16
ISBN 9752612006
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çevremize baktığımızda, toplumun büyük bir kısmında, İslâm’a uygun yaşayışın ihmal edildiğini görüyoruz. Gerek inanç gerek ibadet, gerekse de ahlak yönünden, İslâm’ın gerektirdiği gibi bir hayat yaşamıyor, İslâm’ın kurallarına uymuyor insanlar. Hâlbuki herkes dinin gerektirdiği gibi yaşasa, ortalık güllük gülistanlık olacak, değil mi?Üstteki paragrafta dile getirdiğimiz düşünce, aslında durumun böyle olmasında hatırı sayılır bir paya sahiptir. Neden mi? Yukarıdaki kısım kitabın “Sonuç” bölümünden alındı. Sorunun cevabı da orada…Bir anne çocuğunu ateşe atmaya kıyamazken, Allah bizi ateşe atmaya kıyacak mıdır? İslâm akıl ve mantık dini midir? İnanmak ama inandığımız gibi yaşamamak konusunda bu kadar başarılı(!) olmamızın sebepleri neler? Bunlar ve bunlar gibi daha pek çok soru, kitapta farklı bir bakışla değerlendiriliyor. Yargılayan değil sorgulayan bakış açısıyla kaleme alınmış, iğne ve çuvaldızın batırılması gerekenlere batırıldığı bir çalışma.

...k bir kısmında, İslam'a uygun yaşayışın ihmal edildiğini görüyoruz ... Yaşıyor Muyuz? Şaşıyor Muyuz? « ugurbocegi.net ... . Gerek inanç gerek ibadet, gerekse de ahlak yönünden... İş Bankası Kültür Yayınları Tarihi Dönemlere Ayırmak Şart mı - Jacques Le Goff. My Dinner with Andre filminden. Gerçekten yaşıyor muyuz? Simülasyon Teorisi: Gerçek bir evrende mi yaşıyoruz yoksa simülasyonda mı ? Ne zamandan beri günde en az sekiz saat uyumamız gerekiyor ve neden yaşıyoruz? Yahut hangi tarihten beri "eve ekmek getirmek" için yaşıyoruz? Yaşıyor muyuz? Read Bölüm 1 from the story Gerçekten yaşıyor muyuz? by ergyun1990 (ergun macan) with 2 reads. life, hayat. Bazılarımız hayatı düşünmeden yaşarız. Yapmak için ... Yaşıyor Muyuz? Şaşıyor Muyuz? « ugurbocegi.net ... . life, hayat. Bazılarımız hayatı düşünmeden yaşarız. Yapmak için bir şeyleri göze alabiliyor muyuz? Onun mücadelesini veriyor muyuz? Bizlerin yaşamı ve hayatı ölümden yapılmıştır. Bizler gerçekten de yaşıyor muyuz? Gerçekten yaşıyor muyuz…? Bir sabah uyandığınızda yüzünüzü yıkamadan açın pencerenizi ve derin bir soluk alarak gökyüzüne bakın… Özlemediğimiz zamanlarda gerçekten yaşıyor muyuz? Emin değilim. O gülümseyişin bizi canlandırışına... Haksız mıydı? "Yaşıyor muyuz" is published by Ne Önemi Var ki. hep daha fazlası için yaşamak mıdır yoksa; iyilik midir yaşamak en güzel şekilde Batuhan Polat, onu ilk kez dinlediğimiz mucizevi şarkısı "Yaşıyor Muyuz Biz" ile Kitapçı'da. İyi dinlemeler! TRclips sayfamıza ... Gerçekler mi yıktı hayallerimizi gerçekl...