Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yöneticiler İçin Buda e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yöneticiler İçin Buda PDF EPUB


Werner Schwanfelder

Yöneticiler İçin Buda - Werner Schwanfelder pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Werner Schwanfelder
DOSYA BOYUTU 12,3
TARİH 2012-08-03
ISBN 9753226622
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yöneticiler için felsefe: Buda’nın öğretileri iş dünyasında…Buda’nın ve Budizm’in MÖ 6. yüzyıla uzanan öğretileri, hayatın her alanında uygulanabilecek tavsiyeler olarak görülebilir... Ve buna iş dünyası da dahildir. Çokuluslu bir şirketin Almanya’daki üst düzey yöneticilerinden biri olan Peter Ziegel de, konumunun getirdiği kaostan kurtulmanın yolunu, iş için gittiği Çin’de bir Budist tapınağında bulur. Böylelikle Çin, ona göre uzlaşılması zor bir pazar olmaktan çıkıp, bir bilgelik ve farkındalık sığınağına dönüşür.Garip bir tesadüf eseri girdiği o tapınakta Ziegel’in karşısına çıkan bilge rahip, iş dünyasında huzura erişmenin üç temel ilkesi olduğunu, özlü sözlerle ve bilgelik hikâyeleriyle anlatır. Yoğun iş yaşantısında kişiyi robotlaşmaktan kurtaracak bu ilkelerin özünde, söylemesi kolay fakat uygulaması zor “saygı” yatmaktadır. Ziegel, bu öğretileri kafasına yazsa da, pratiğe dökmekte zorlandığını fark ettiğinde kendini tekrar rahibin karşısında bulacaktır.

...çin felsefe: Buda'nın öğretileri iş dünyasında ... Yöneticiler İçin Buda Ersel Kayaoğlu ... ... Buda'nın ve Budizm'in M.Ö 6. yüzyıla uzanan öğretileri... Werner Schwanfelder. Yöneticiler için felsefe: Buda'nın öğretileri iş dünyasında… Buda'nın ve Budizm'in MÖ 6. yüzyıla uzanan öğretileri... Yöneticiler için felsefe: Buda`nın öğretileri iş dünyasında…Buda`nın ve Budizm`in MÖ 6. yüzyıla uzanan öğretileri, hayatın her alanında uygulanabilecek tavsiyeler olarak görülebilir... Yöneticiler için felsefe: Buda'nın öğretiler ... Yöneticiler İçin Buda | bkmkitap.com ... ... Yöneticiler için felsefe: Buda'nın öğretileri iş dünyasında... Buda'nın ve Budizm'in MÖ 6. yüzyıla uzanan öğretileri, hayatın her alanında uygulanabilecek tavsiyeler olarak görülebilir... 1 Mayıs 2006'da ISO / IEC 26300 uluslararası standardı olarak kabul edilmekte olup, ardından Yöneticiler için Buda kitabını ODF tarzında Türkçe dilinde görüntüleyebilirsiniz. Yöneticiler için felsefe: Buda'nın öğretileri iş dünyasında... Buda'nın ve Budizm'in M.Ö 6. yü...