Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma 222 No’lu OdaUmudun Gökkuşağı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

222 No’lu OdaUmudun Gökkuşağı PDF EPUB


Serap Yöndem Yulu

222 No’lu OdaUmudun Gökkuşağı - Serap Yöndem Yulu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Serap Yöndem Yulu
DOSYA BOYUTU 6,13
TARİH 2018-10-23
ISBN 6054262779
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hastalıklarla (kanserle) savaşan bir çocuğun ebeveyni olmak dünyadaki en zor rol olmalı. Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak zorunda kalan annelerden sadece biri...222 No’lu Oda bir umudun, şefkatin, azmin ve bir annenin öyküsü. Koşulsuz sevginin ve kararlılığın simgesi olan anne, kızını kollarının arasında teslim ederken bağlılığının, sevgisinin, azminin iç dökümleri...Hem dört yaşındaki oğlu Murat için hem de kansere karşı mücadele veren ve organ nakli bekleyen tüm ailelere bu kitabın ışık olması dileğiyle.

...min ve bir annenin öyküsü. 12 TL. Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak zorunda kalan annelerden sadece biri ... 222 No'lu OdaUmudun Gökkuşağı ... ... 222 No'lu Oda bir umudun, şefkatin, azmin ve bir annenin öyküsü. Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak zorunda kalan annelerden sadece biri... 222 No'lu Oda bir umudun, şefkatin, azmin ve bir annenin öyküsü. Adeta cam kırıkları üzerinde yürüyen canımın kesikleri bir o kadar da derin olan …Gökkuşağı çizme mücadelemdi… dökülenler şiirsel iç dökümlerimdi 222 No lu Oda. Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak zorunda kalan annelerden sadece biri... 222 No'lu Oda bir umudun, şefk ... İmleç Kitap В Instagram: instagram.com/p/BqXkFOmgIZP ... . Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak zorunda kalan annelerden sadece biri... 222 No'lu Oda bir umudun, şefkatin, azmin ve bir annenin öyküsü. Serap Yöndem Yulu. Hastalıklarla (kanserle) savaşan bir çocuğun ebeveyni olmak dünyadaki en zor rol olmalı. Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak... Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak zorunda kalan annelerden sadece biri... 222 No'lu Oda bir umudun, şefkatin, azmin ve bir annenin öyküsü. 12 TL. Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak zorunda kalan annelerden sadece biri... 222 No'lu Oda bir umudun, şefkatin, azmin ve bir annenin öyküsü. Serap Yöndem Yulu. Hastalıklarla (kanserle) savaşan bir çocuğun ebeveyni olmak dünyadaki en zor rol olmalı. Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak... 16.67 TL. Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak zorunda kalan annelerden sadece biri... 222 No'lu Oda bir umudun, şefkatin, azmin ve bir annenin öyküsü. Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak zorunda kalan annelerden sadece biri... 222 No'lu Oda bir umudun, şefkatin, azmin ve bir annenin öyküsü. Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak zorunda kalan annelerden sadece biri... 222 No'lu Oda bir umudun, şefkatin, azmin ve bir annenin öyküsü. 14.17 TL. Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak zorunda kalan annelerden sadece biri...222 No'lu Oda bir umudun, şefkatin, azmin ve bir annenin öyküsü. Mesela bu yazımızda yazar Serap Yöndem Yulu kitapları arasında yer alan 222 No'lu Oda Umudun Gökkuşağı yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. ...taşımak zorunda kalan annelerden sadece biri...222 No'lu Oda bir umudun şefkatin azmin ...