Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma El Mizan Fi Tefsir-İl Kur'an 11 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

El Mizan Fi Tefsir-İl Kur'an 11 PDF EPUB


Allame Muhammed Hüseyin Tabatabai

El Mizan Fi Tefsir-İl Kur'an 11 - Allame Muhammed Hüseyin Tabatabai pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Allame Muhammed Hüseyin Tabatabai
DOSYA BOYUTU 7,96
TARİH 2011-04-01
ISBN 9944709705
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

El-Mîzan gibi çok yönlü bir tefsiri okumanın Kur'ân-ı Kerim'in anlaşılması ve tanıtılması açısından kaçınılmaz ve gerekli olduğunu söylemek mümkündür. Bu büyük tefsire her bakımdan farklı bir tefsir diyebiliriz.Öncelikle Kur'an'ı Kur'an'la tefsir etmek bakımından farklıdır.İkincisi Kur'an'ı hadisle tefsir etmek bakımından farklıdır.Üçüncüsü sosyolojik bir tefsir olmak bakımından farklıdır.Dördüncüsü felsefî bir tefsir olmak bakımından farklıdır.Beşincisi mukayeseli tefsir olmak bakımından farklıdır.Altıncısı irfanî bir tefsir olmak bakımından farklıdır.Murtaza Mutahharî'nin deyimiyle "Ansiklopedik bir tefsir" olan el-Mîzan bu saydığım ve daha saymadığım birçok hususları aynı potada eritip yepyeni değerler üreten bir tefsir olmak bakımından da farklıdır. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da tefsirler yazılacaktır. El-Mîzan'ı aşan tefsirler kuşkusuz kaleme alınacaktır. Ama el-Mîzan çığır açıcı bir tefsir olarak daha uzun bir zaman saltanatını sürdürecektir. 

...Test. 12. Sınıf Konu Anlatımlı. El-Mizan Fi Tefsir'il-Kur'an 11 ... El-Mizan Fi Tefsir'il-Kur'an 11. Cilt | bkmkitap.com ... . Cilt. Allame Muhammed Hüseyin Tabatabai. 45 TL. El-Mîzan gibi çok yönlü bir tefsiri okumanın Kur'ân-ı Kerim'in anlaşılması ve tanıtılması açısından kaçınılmaz ve gerekli olduğunu söylemek mümkündür. Allame Muhammed Hüseyin Tabatabai. Kitap Tanıtımı. El-Mîzan gibi çok yönlü bir tefsiri okumanın Kur'ân-ı Kerim'in anlaşılması ve tanıtılması açısından kaçınılmaz ve gerekli olduğunu söylemek... el-MÎZÂN. الميزان. Muhammed Hüseyin Tabâtabâî'nin ... El-Mizan Fi Tefsir'il-Kur'an 11. Cilt | Okuoku.com ... ... el-MÎZÂN. الميزان. Muhammed Hüseyin Tabâtabâî'nin (ö. 1981) Kur'ân-ı Kerîm tefsiri. Tam adı el-Mîzân fî tefsîri'l-Ḳurʾân olup İmâmiyye Şîası'nın XX. yüzyılda yazılmış tefsirlerinin başında yer alır. 45 TL. El-Mîzan gibi çok yönlü bir tefsiri okumanın Kur'ân-ı Kerim'in anlaşılması ve tanıtılması açısından kaçınılmaz ve gerekli olduğunu söylemek mümkündür. (En'âm, 36) Bundan da anlaşılıyor ki, Kur'ân literatüründe "kalp hastalığı" Allah ve ayetleri bağlamında insanın kavrayışını bürüyen kuşku anlamını ifade eder. el mizan fi tefsiril kuran. 16,20 TL. Kur'an Işığında Soru ve Ceva.. 32,00 TL. Süleymaniye Minberinden İsla.. 220,00 TL. Kur'an-ı Kerim'in Türkçe Mea.. Kitaba Özel Alışveriş Kulübü. Alış-Veriş Listeme Ekle. El Mizan Fi Tefsir-İl Kur'an 11. El-Mîzan'ı aşan tefsirler kuşkusuz kaleme alınacaktır. Ama el-Mîzan çığır açıcı bir tefsir olarak daha uzun bir zaman saltanatını sürdürecektir. Allame Muhammed Hüseyin Tabatabai kaleminden El Mizan Fi Tefsir-İl Kur'an 11 kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz....