Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Peygamber Aşığı Annesinin Kölesi Hz. Veysel Karani e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Peygamber Aşığı Annesinin Kölesi Hz. Veysel Karani PDF EPUB


Raif Cilasun

Peygamber Aşığı Annesinin Kölesi Hz. Veysel Karani - Raif Cilasun pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Raif Cilasun
DOSYA BOYUTU 12,22
TARİH 2019-11-21
ISBN 6055457495
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Veysel Karânî kimdi, Üveysîlik neydi, O nasıl bir aşk cevheriydi?İşte bütün cephesiyle ve bütün kaynaklarıyla bu eserde dile getirildi…Onun kıymet biçilmez güzelliği, öyle bir güzellikti ki; bu güzellikten rahmânî kokular saçılıyordu. Onun ağlayıp inleyişi sadece Hak içindi. O canını Cânânın eşiğine kadar götürüp vuslat sürahisinden bir damla inayet suyu içmeyi diledi. Ne var ki, Can Padişahı o gün tahtında değildi. O gün feleğin atlası siyahlara bürünmüştü...Cânânın eşiğinde durdu da şöyle dedi:– Yâ Rabbi, bana cisimle can gerekmez!.. Sevgilim yoksa cihan da gerekmez!..O dem sanki candan da, cihandan da el yumuştu. Dertli dertli inledi ve dedi ki:– Ey güneşini Arş’a gölge eyleyen Peygamber, nazarının bir kerecik bereketini bana yoldaş eyle!..

...inin Kölesi Hz Veysel Karani. kitapyurdutv ... Peygamber Aşığı Annesinin Kölesi Hz Veysel Karani - YouTube ... . Abone ol9 B. Dertli dertli inledi ve dedi ki:- Ey günesini Ars'a gölge eyleyen Peygamber, nazarinin bir kerecik bereketini bana yoldas eyle!.. Ürün Adı: Peygamber Aşığı Annesinin Kölesi Hz. Veysel Karani. Fiyat : 26,63 TL. Bu ürün tükenmiştir. Ürün Özellikleri. Peygamber Aşığı Annesinin Kölesi Hz. Veysel Karani kitabı mı arıyorsunuz? Yazar Raif Cilasun mi yazmış? O halde doğru yolda! Veysel Karani download ücretsiz pdf Peygamber Aşığı Annesinin Kölesi Hz. 259 s. ; 21 cm. Konu Başlığı: Veysel ... Peygamber Aşığı Annesinin Kölesi Hz. Veysel Karani - PDF İndir... ... . 259 s. ; 21 cm. Konu Başlığı: Veysel Karani, 560-657.-Biyografi. Peygamber Aşığı Annesinin Kölesi Hz Veysel Karani-1682. GittiGidiyor'da 75 TL'ye varan Chip-Para. Hz. Veysel Karani. Faturalı - Orijinal - Garantili Fırsat Ürünleri. Ücretsiz Kargo. Hz Veysel Karani Ra - Piyes by : RadyoSaray 4.596 & Duration : 45.39. Play. Stop. Download. Close. Veysel Karani Fon Müzik by : Evvabinn 34.886 & Duration : 5.27. 17.39 TL. Peygamber Aşığı Annesinin Kölesi Hz. Veysel KaraniHz. Veysel Karani, Raif Cilasun 17,39 TL. Peygamber-aşığı-annesinin-k-lesi-hz-veysel-karani. Annesine olan sevgisiyle bilinen Veysel Karani'nin Peygamber Efendimizi görme isteğinin hikayesi. Veysel Karani-Raif Cilasun-Çelik Yayınevi-Kapak Türü Karton Kapak-Sayfa Sayısı 259 -Basım Yılı 2012 | Veysel Karânî kimdi Bir Annenin Feryadı. Raif Cilasun. Ebru Yayınları. Alış-Veriş Listeme Ekle. Peygamber Aşığı Annesinin Kölesi Hz. Veysel Karânî kimdi Üveysîlik neydi O nasıl bir aşk cevheriydi? İşte bütün cephesiyle ve bütün kaynaklarıyla bu eserde dile getirildi... Raif Cilasun. Veysel Karânî kimdi, Üveysîlik neydi, O nasıl bir aşk cevheriydi? İşte bütün cephesiyle ve bütün kaynaklarıyla bu eserde dile getirildi... Veysel Karani. Marka : Çelik Yayınevi. Barkod : 9786055457495. Veysel Karânî kimdi, Üveysîlik neydi, O nasıl bir aşk cevheriydi?İşte bütün cephesiyle ve bütün kaynaklarıyla bu eserde dile getirildi... ...film Anjelika Akbar Ankara lı Namık Ankara Oyun Havaları Ankaralı Ayşe Ankaralı Coşkun Ankaralı Namık Ankaralı Turgut Anne Bruneteaux Annemarie Schimmel Anonim Antoine. 4,90 €. Hz Veysel... Peygamber Aşığı Annesinin Kölesi Hz Veysel Karani - Watch Free Music Videos Worldwide On Musicvideos.bid. Veysel Karânî kimd...