Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Tarih Ambarı Altın Çocuklara Altın Hikayeler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Tarih Ambarı Altın Çocuklara Altın Hikayeler PDF EPUB


Muammer Yılmaz

Tarih Ambarı Altın Çocuklara Altın Hikayeler - Muammer Yılmaz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Muammer Yılmaz
DOSYA BOYUTU 8,59
TARİH 2015-10-17
ISBN 6059853668
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Milletlerin hafızası hayatın kendisi olan Tarih,aynı zamanda sosyal bir labaratuardır. Devleti idare etmenin de altın anahtarı olan Tarih (ilmi) mazisini inkar edenleri ikaz ederken, devlet adamlarınada yol gösterip kılavuzluk eder. Tarihin hafızası çok güçlüdür. Çünkü durmaksızın not alır, bir kamera gibi kaydeder, asırlar geçsede silinmeyen izler bırakır. Tarihde ders ve ibret levhaları yanında ilginç,acıklı ve gülünç olaylarda boy boy sıralanır. Bu olaylar, hafızayı canlandıran ve gelecek nesillere bir iz,bir ışık olacak (olan) hayatın gerçekleri,bir bakıma aynalarıdır. Bu tarih aynasından ders ve ibret almak da aklın ve ilmin icabıdır. Bu kısa çalışmamız; pek çok olayın hikaye ve roman tadında anlatıldığı, dimağımızı tatlandırıp,düşündürecek sevinç, hüzün,hayret ve ibretlerin sergilendiği ilginç Anekdotlardan oluşmuştur. Ambarımızı doldurduğumuz bu Anekdotlar arasında nostalji bir geziye çıkmak istiyorsanız, biz de buyrun diyoruz.

...uklara Altın Hikayeler. Yeni. Ücretsiz Kargo ... Tarih Ambarı - Altın Çocuklara Altın Hikayeler | bkmkitap.com ... . Tarihde ders ve ibret levhaları yanında ilginç,acıklı ve gülünç olaylarda boy boy sıralanır. Anasayfa Tarih Ambarı Altın Çocuklara Altın Hikayeler. Muammer Yılmaz. Sepete At Hemen Al. %15 Tarih Ambarı Altın Çocuklara Altın Hikayeler Muammer Yılmaz Çıra Çocuk Yayınları. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Tarih Ambarı - Altın Çocuklara Altın Hikayeler. Mağaza: Sembol Kitabevi. Sorunuzu aşağıd ... Tarih Ambarı - Altın Çocuklara Altın Hikayeler - ePttAVM ... . Mağaza: Sembol Kitabevi. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. 15 TL. Devleti idare etmenin de altın anahtarı olan Tarih (ilmi) mazisini inkar edenleri ikaz ederken, devlet adamlarınada yol gösterip kılavuzluk eder. Tarihin hafızası çok güçlüdür. Muammer Yılmaz. Milletlerin hafızası hayatın kendisi olan Tarih,aynı zamanda sosyal bir labratuardır. Devleti idare etmenin de altın anahtarı olan Tarih (ilmi) mazisini inkar edenleri ikaz ederken... Çocuk Kitapları. Hikaye. Tarih Ambarı Altın Çocuklara Altın Hikayeler. 8,...