Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma 40 HadisDersler ve İbretler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

40 HadisDersler ve İbretler PDF EPUB


İmam Nevevi

40 HadisDersler ve İbretler - İmam Nevevi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İmam Nevevi
DOSYA BOYUTU 4,82
TARİH 2012-08-07
ISBN 6054605118
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İslam’ın iki temel esasından ikincisi olan birçok çalışmalar yapılmıştır. Bu konuda emeği geçen tüm İslam uleması ve muhaddisin-i kiramı takdir ve şükranlar yad ederken, ilimlerin bereket ve nurunu ümmet için daim kılmasını Mevla’dan niyaz ederim.Bu risaleyi, o değerli çalışmalardan saymak gibi bir isaet-i edepte bulunamayız. Ama Nebevi sünnetten ders ve ibret almada farklı bir bakış açısına vesile olması dileğiyle bu mütevazi çalışmayı sizlerle paylamayı düşündüm..Takriben yirmiüç yıl önce ders halkalarlında İmam Nevevi’nin kırk hadisini genç kardeşlerimle paylaşırken, hadislerden farklı bakış açılarıyla ders ve ibret çıkarma usulünü onlarla paylaşmaya başladım. Tefsir ve hadis derslerini bu usulle yapmanın, Müslümanlara birçok konuda geniş ve farklı bakış açıları kazandırdığına şahit oldum. İşte bu mütevazi çalışma o günlerin ve o çalışmaların sonucudur.

...ğı üzere, ibret ve hikmet dolu bir kıssadır ... 40 Hadis - Dersler ve İbretler ... . İmam Nevevi. İslam'ın iki temel esasından ikincisi olan birçok çalışmalar yapılmıştır. Bu konuda emeği geçen tüm İslam uleması ve muhaddisin-i kiramı takdir ve şükranlar yad ederken... 10.40 TL. ...önce ders halkalarında İmam Nevevînin kırk hadisini genç kardeşlerimle paylaşırken, hadislerden farklı bakış açılarıyla ders ve ibret çıkarma usulünü onlarla paylaşmaya başladım. Muhammed Özkılınç. İslamın iki temel esa ... İmam Nevevi 40 Hadis - Dersler ve İbretler | benlikitap.com ... . Muhammed Özkılınç. İslamın iki temel esasından ikincisi olan Resulullah (sav)ın sünneti hakkında birçok çalışmalar yapılmıştır. Bu konuda emeği geçen tüm İslam uleması ve muhaddisîn-i kiramı takdir... ...Kategoriler: ...