Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sevgi Masalı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sevgi Masalı PDF EPUB


Samed Behrengi

Sevgi Masalı - Samed Behrengi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Samed Behrengi
DOSYA BOYUTU 12,56
TARİH 2020-01-08
ISBN 6056991424
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sevgi Masalı, padişahın güzeller güzeli kızı ile onun hizmetinde çalışan Koç Ali’nin öyküsü. Kendisinden başka kimseyi beğenmeyen, kimseyle arkadaş olmak istemeyen bu bencil prensesin tek oyun arkadaşı Koç Ali’dir. Günün birinde Koç Ali’nin prensese söylediği bir şey güzel kızı öyle kızdırır ki Koç Ali’yi saraydan attırır. Ondan sonra iyice yalnız kalır huysuz prenses ve hiçbir şeyle avunamaz. Sonunda hastalanıp yatağa düşer. Babasının çağırdığı hekimler prensesin hastalığına çare bulamaz. Tek çare, Sevgi Masalı’dır.

...ayacağım. Biri Sevgi diğeri de Ah Masalı ... Sevgi Masalı Özet - Samed Behrengi ... . Samed Behrengi. "Padişahım kızınıza baktım. Hastalığının ilacı Sevgi Masalı'dır. Bu masalı anlatacak birini bulur, hastanın başucuna oturarak masalı anlattırırsanız, kızınızı kurtarabilirsiniz. 6.38 TL. Fakat bir süre sonra gözlerine uyku girmez olur. Yaşlı, yabancı bir hekim, Prenses'i uykusuna kavuşturabileceğini söyler ve Sevgi Masalı burada başlar. Samed Behrengi yine sevgiyi, dostluğu, ar ... Sevgi Masalı - Samed Behrengi - Kitaplık Kedisi ... . Samed Behrengi yine sevgiyi, dostluğu, arkadaşlığı anlatıyor. Bu kitapta Samed Behrengi'nin iki masalı var: Sevgi Masalı ve Ah Masalı. 5.25 TL. Azeri asıllı İranlı büyük masalcı Samed Behrengi'nin sevgi, dostluk, paylaşım üzerine kurulu eşsiz masallarından biridir Sevgi Masalı... Sevgi Masalı, padişahın güzeller güzeli kızı ile sarayda çalışan Koç Ali'nin öyküsü. Sonunda hastalanıp yatağa düşer. Ama onun hastalığının bir tek çaresi vardır: Sevgi Masalı. Sevgi Ağacı Okuma Masalı. Bir zamanlar, uçsuz bucaksız bir kum çölünün ortasında, yemyeşil yapraklarıyla dibine gölge ve serinlik veren bir ağaç varmış. Sevgi Masalı modelleri, Sevgi Masalı özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile GittiGidiyor'da. sevgi masalı. aramanızda 98 adet ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Sevgi Masalı - Samed Behrengi. Arka kapak; Türkiyeli okurlar, Küçük Kara Balık'la tanımıştı bu İranlı yazarı. Sevgi Masalı'nda yazarın iki masalı var. Biri Sevgi Masalı, biri de Ah ...