Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kamu Yönetiminde Paradigma ArayışlarıYeni Kamu İşletmeciliği ve Ötesi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kamu Yönetiminde Paradigma ArayışlarıYeni Kamu İşletmeciliği ve Ötesi PDF EPUB


Yrd. Doç. Dr. Özer Köseoğlu

Kamu Yönetiminde Paradigma ArayışlarıYeni Kamu İşletmeciliği ve Ötesi - Yrd. Doç. Dr. Özer Köseoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yrd. Doç. Dr. Özer Köseoğlu
DOSYA BOYUTU 3,99
TARİH 2015-10-15
ISBN 6059929745
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitapta, son yıllarda kamu yönetimi kuramı ve felsefesini eleştirel bir bakışla yeniden ele alan ve bu alana esiptemolojik açıdan katkıda bulunan bir dizi kuram ve akım (Eleştirel Kamu Yönetimi ve Feminist Kamu Yönetimi gibi) ile reform politikası ve uygulamaları üzerinde etkileri olan ve YKİ'den farklı ilke ve değerleri öne çıkaran bazı "alternatif" model ve yaklaşımlar (Kamu Değeri Yönetimi ve Neo-Weberyen Devlet gibi) kavramsal ve kuramsal açıdan eleştirel bir gözle incelenmekte, kamu yönetimi disiplini içindeki yerleri değerlendirilerek kamu yönetimi kuramı ve reform politikalarına etkileri analiz edilmektedir.

... felsefesini eleştirel bir bakışla yeniden ele alan ve bu alana esiptemolojik açıdan katkıda bulunan bir dizi kuram ve akım ... Kamu Yönetiminde Paradigma Arayışları Yeni Kamu İşletmeciliği... ... ... KAMU YÖNETİMİNDE PARADİGMA ARAYIŞLARI YENİ KAMU İŞLETMECİLİGİ ve ÖTESİ Editörler: Ooç. Dr.ÖzerKÖSEOGLU Doç. Or. Mehmet Zahid SOBACI DORA Bursa - 2015 KAMU DEGERİ... Ürün Adı: Kamu Yönetiminde Paradigma Arayışları Yeni Kamu İşletmeciliği ve Ötesi. Mağaza: TveT. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. ...Yeni Kamu İşletmeciliği ve Ötesi - %14 indirimli Bu kitapta, son y ... (PDF) Kamu Değeri Kavramı ve Kamu Değeri... - Academia.edu ... . Mağaza: TveT. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. ...Yeni Kamu İşletmeciliği ve Ötesi - %14 indirimli Bu kitapta, son yıllarda kamu yönetimi kuramı ve felsefesini eleştirel bi. Kamu Yönetiminde Paradigma ArayışlarıYeni Kamu İşletmeciliği ve Ötesi. Format ve baskı seçeneğinin tamamına bakın Diğer formatları ve baskılar...