Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Rosario + Vampire / Tılsımlı Kolye ve Vampir 8 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Rosario + Vampire / Tılsımlı Kolye ve Vampir 8 PDF EPUB


Akihisa İkeda

Rosario + Vampire / Tılsımlı Kolye ve Vampir 8 - Akihisa İkeda pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Akihisa İkeda
DOSYA BOYUTU 7,12
TARİH 2017-01-11
ISBN 6059800082
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Başarısız bir öğrenci olan Tsukune Aono hiçbir liseye kabul edilmez ve şans eseri, insan görünümündeki öğrencilerin her birinin farklı türde birer canavar olduğu Yokai Akademisi'ne girer. Buradaki öğrencilerin tuhaf durumunu fark eden Tsukune tam oradan kaçmayı düşünürken okulun en güzel kızı olan Moka'yla karşılaşır, Moka daha ilk karşılaşmalarında bir anda kendini onun boynuna atıverir. Fakat Moka'nın gerçek sureti bir vampirdir. Göğsündeki tılsımlı kolye çıkarılınca Moka bir vampire dönüşmektedir!Akademiden atılma cezasının uygulanmaması karşılığında, Tsukune okul festivali program komitesindekilerle işbirliği yapmak zorunda kalır. Tsukune komite başkanı Hokuto Kaneşiro’dan etkilenir ancak zamanla, akademi karşı bir örgüt olan Antitez’in elinin komitenin içine kadar uzanmış olduğunu görecektir. 

...anga serisi Rosario+Vampire - Tılsımlı Kolye ve Vampir artık Türkçe! Akihisa İkeda ... Rosario + Vampire - Tılsımlı Kolye ve Vampir 8 ... . Başarısız bir öğrenci olan Tsukune Aono hiçbir liseye kabul edilmez ve şans eseri, insan görünümündeki öğrencilerin her birinin farklı türde birer canavar olduğu Yokai Akademisi'ne girer. Fakat Moka'nin gerçek sureti bir vampirdir. Gögsündeki tilsimli kolye çikarilinca Moka bir vampire dönüsmektedir!Akademiden atilma cezasinin uygulanmamasi karsiliginda, Tsukune okul festivali... Madrid yakınlarında, "Sağır Adamın Köy Evi" adı verilen eve taşındığında ... Rosario + Vampire / Tılsımlı Kolye ve Vampir 8, Akihisa... - Kidega ... ... Madrid yakınlarında, "Sağır Adamın Köy Evi" adı verilen eve taşındığında Goya, 73 yaşındadır. Hayat arkadaşı Leocadia Weiss ve onun kızı Rosario ile b.. 14,90 TL. Sepete Ekle. Rosario + Vampire / Tılsımlı Kolye ve Vampir 8 Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Rosario + Vampire / Tılsımlı... 16.80 TL. Merakla beklenen yeni manga serisi Rosario+Vampire ? Tılsımlı Kolye ve Vampir artık Türkçe! Heyecan dolu 10 ciltlik serinin 8. cildi raflarda! Akılçelen Kitaplar Rosario ve Vampire Sezon 2 Cilt 4 - Akihisa İkeda. %20 indirimli Yeni. Akılçelen Kitaplar Rosario Vampire Tılsımlı Kolye ve Vampir 1 - Akihisa Ikeda. Satın Al. Etiketler : Rosario + Vampire. Format. : PresstijÜrün. Resimler ve Dosyalar. Rosario...