Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Aşka Güven e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Aşka Güven PDF EPUB


Özge Gül

Aşka Güven - Özge Gül pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Özge Gül
DOSYA BOYUTU 4,19
TARİH 2015-10-16
ISBN 6059121392
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Tutkulu Aşk'taki Selin ve Murat'ın yarım kalan hikâyesi devam ediyor... Hangi bilge dile getirmiş ya da hangi yüce âşık iddia etmişti bunu? Aşk; her zaman huzur getirir... Bir kez ilişti mi gözlerin, dokundu mu tenin sevdaya, yolculuğun sonu hayal ettiğin mutluluk mu olurdu? Selin için aşk her zaman huzur vermezdi ve bunu ilk aşkı tarafından aldatıldığında öğrendi. İnsanlar birini bulamazken, Selin yeni bir aşkın gücüyle karşılaştı. Bu gücün adı: Murat Yıldırım'dı. Peki ya kalbi yumuşak ve aşkı hiç tatmayan Murat, Selin'i yersiz bir şekilde kaybettikten sonra nasıl bir yol izleyecekti? Sahip olmak istediklerinin bilinciyle nefes alan bu güçlü adam, galiba hayatı dalgaya alırken, acının ona dokunuşuyla da pembe bulutların üzerinde dolanmaktan vazgeçecekti. Aşka tekrar inanmak isteyen bir kadın ve sevginin önemini anlayacak olan bir adam. Birbirlerinden başkasına ihtiyaçları yok. Tek yapmaları gereken, aşka güvenmek... *** “Bu senin için ilk dizlerim üzerine düşüşüm değil. Son da olmayacak. Karşındayken duygularımın bedenimi eğişi gururumu kızdırsa da umurumda değil. Çünkü seni sevmek böyle bir şeymiş, anladım. Hırçınsın. Kırarsın. Ama sevilmeye değersin... Ben sevmeyi ne kadar öğrendim bilmiyorum ama seninle birlikte olarak yepyeni şeylere açmak istiyorum yüreğimi...”

... kendini korumak için artıuk hayata karşı daha dikkatlidir ve ... Aşka Güven 2018 Filmi HD İzle ... ... Aşkta Güven. Eğer bir kadının güvenini kazanırsanız sevgisini de kazanmış olursunuz. Aşkta beklenen nedir? Aşka karşın beklenen sadece aşktır. Aşka Güven izle, Aşka Güven türkçe dublaj izle, Aşka Güven full izle, Aşka Güven hd izle, 2018 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini Shane Stanley üstlenmektedir. Aşka Güven izle, Aşka Güven full izle, Aşka Güven hd izle ... Aşka Güven 2018 Filmi HD İzle ... . Aşka Güven izle, Aşka Güven full izle, Aşka Güven hd izle, Aşka Güven türkçe dublaj izle, Kendi halinde mutlu bir hayatı olan, duygulardan, bağlanmaktan... Aşk ve bu tarz duygulara uzak kalmayı tercih eden Veronica, bağlanmak ve mutsuz olmaktan çekinen bir insandır. Kendince bu şekilde bir önlem alsada yakın arkadaşı Brandon ilgisini çekmeye başlamıştır. Özellikle zengin iş adamlarının vazgeçilmezi metreslerin hayatını anlatan Aşka Güven Türkçe Oda sadece aşka güvendir onun dışında hiçbir cevap bulamayan metresin hayata bakış açısı değişmiştir. Aşka Güven, Özge Gül tarafından yazılan eser, Parola Yayınları tarafından yayımlandı. Hangi bilge dile getirmiş ya da hangi yüce âşık iddia etmişti bunu? Aşk; her zaman huzur getirir... Aşka Güven. - Mistrust. Ekleme12.12.2018. Aşka Güven 6.3 / 10 1 kullanıcı oyu. Süre: 90 Dk. Vizyon: 2018. Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş. 5.6 IMDB Puanı. Aşka Güven Türkçe Dublaj izle. (Mistrust). Yapım Yılı 2018 Filmleri. Özge Gül. Tutkulu Aşk'taki Selin ve Murat'ın yarım kalan hikâyesi devam ediyor... Hangi bilge dile getirmiş ya da hangi yüce âşık iddia etmişti bunu? Aşk; her zaman huzur getirir... ... İğne, İplik, Aşk. IMDB: tt9352926 / 10 English. The Sound of Silence. Aşka Güven HD izle. (2016). Aşka Güven izle. Mistrust. Yapım Yılı 2018. Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri. 6.7. Mucize 2 Aşk izle. Aşka Güven - Mistrust 2018 yılının ilk yarısında çıkan film ABD yapımıdır. 6.4 imdb puanı ile 90 dakika ekranlara gelen film Dram ve Romantik türünde br filmdir. Aşka Güven izle 5.0 / 10 1 kullanıcı oyu. Mistrust orjinal adı olan dram ve romantizm dolu filmi türkçe dublaj full hd izle. Aşka güven 2018 filmi 1080p izle, Aşka Güven Mistrust tr dublaj iz...