Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Nefislerimizi Nasıl Değiştirebilriz? e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Nefislerimizi Nasıl Değiştirebilriz? PDF EPUB


Dr. Mecdi El-Hilali

Nefislerimizi Nasıl Değiştirebilriz? - Dr. Mecdi El-Hilali pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dr. Mecdi El-Hilali
DOSYA BOYUTU 12,92
TARİH 2012-08-03
ISBN 6054486519
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İslam ümmetinin şu anda ulaşmış olduğu korkunç durum, onların Allah’tan ve Allah’ın hükmünden uzaklaşmalarının doğal bir sonucudur. Yüce Allah, göz açıp kapayacak kadar bir süre içinde başımıza gelmiş şeyleri değiştirebilir. Ancak O, bizler nefislerimizdekini değiştirmedikçe bunu yapmayacaktır.Zafer ve değişim için merkezde yer alan neden, Yüce Allah’a tam bir bağlılık, O’na samimi bir şekilde yönelmek ve O’nun için kulluk elbisesini giymektir. Bu da ancak nefislerdekini değiştirmekle gerçekleşecektir.Nefislerdekini değiştirmek; yanlış düşünce ve anlayışları değiştirmeyi, imanın kalbe hakim olmasını, Yüce Allah’a karşı doğru ve samimi olma konusunda nefisle mücadelede bulunmayı ve O’nu razı etmeyi gerektirmektedir.

...L %1 EFT İndirimi. Dr. Mecdi El-Hilali. İslam ümmetinin şu anda ulaşmış olduğu korkunç durum, onların Allah'tan ve Allah'ın hükmünden uzaklaşmalarının doğal bir sonucudur ... Nefislerimizi Nasıl Değiştirebiliriz? | bkmkitap.com ... . 9786054486519. 386853. Nefislerimizi Nasıl Değiştirebiliriz? Beka Yayınları. 8.80. 8 TL. Nefislerdekini değiştirmek; yanlış düşünce ve anlayışları değiştirmeyi, imanın kalbe hakim olmasını, Yüce Allah'a karşı doğru ve samimi olma konusunda nefisle mücadelede... 7 TL. Beka Yayınları Nefislerimizi Nasıl Değiştirebiliriz kitabını incelemektesiniz. Dr. Mecdi El Hilali Nefislerimizi Nasıl Değiştirebiliriz kitabı hakkında yorumları ok ... Nefislerimizi Nasıl Değiştirebilriz? - Dr. Mecdi El-Hilali | kitapyurdu.com ... ... 7 TL. Beka Yayınları Nefislerimizi Nasıl Değiştirebiliriz kitabını incelemektesiniz. Dr. Mecdi El Hilali Nefislerimizi Nasıl Değiştirebiliriz kitabı hakkında yorumları oku yup... Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın...