Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Akıllı Bir Kalple Duygusal Okuryazarlık e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Akıllı Bir Kalple Duygusal Okuryazarlık PDF EPUB


Claude Steiner

Akıllı Bir Kalple Duygusal Okuryazarlık - Claude Steiner pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Claude Steiner
DOSYA BOYUTU 7,45
TARİH
ISBN
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Duygusal Okuryazarlık bu günün dinyasında başarılı olabilmek için gerekli olan kişisel gücün vazgeçilmez bir kaynağıdır. Bu kitap size adım adım kalp zekası ile duygusal okur yazarlık becerisini nasıl elde edileceğini gösterecek.

...ç kızkardeş ve savaş sunuyoruz. Duygusal Okuryazarlık bu günün dinyasında başarılı olabilmek için gerekli olan kişisel gücün vazgeçilmez bir kaynağıdır ... Akıllı Bir Kalple Duygusal Okuryazarlık-Claude Steiner Fiyatı ... . Bu kitap size adım adım kalp zekası ile duygusal okur yazarlık becerisini... Akıllı Bir Kalple Duygusal OkuryazarlıkDuygusal Okuryazarlık bugünün dünyasında başarılı olabilmek için gerekli olan kişisel gücün vazgeçilmez bir kaynağıdır. Claude Steiner, Ph.D.'ın "Akıllı Bir Kalple Duygusal Okuryazarlık" kitabı Dr.Muzaffer Şahin'in özenli çevirisi ile artık piyasada. Merkezimizden uygun bir fiya ... Akıllı Bir Kalple Duygusal Okuryazarlık Kitabı ... . Claude Steiner, Ph.D.'ın "Akıllı Bir Kalple Duygusal Okuryazarlık" kitabı Dr.Muzaffer Şahin'in özenli çevirisi ile artık piyasada. Merkezimizden uygun bir fiyata edinebilirsiniz. Duygusal Okuryazarlık bu günün dinyasında başarılı olabilmek için gerekli olan kişisel gücün vazgeçilmez bir kaynağıdır. Bu kitap size adım adım kalp zekası ile duygusal okur yazarlık becerisini......