Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 15 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 15 PDF EPUB


Hiromu Arakawa

Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 15 - Hiromu Arakawa pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hiromu Arakawa
DOSYA BOYUTU 9,10
TARİH 2017-01-11
ISBN 6055069926
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

En çok istedikleri şeye sahip olabilmek için amatörce yöntemleriyle bu gücü elde etmeye çalıştıklarında, iki kardeş olan Edward ve Alphonse Elric’ten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir. Edward artık bir hükûmet ajanıdır ve askerî bir simya tesisinde çalışmaktadır. Benzersiz güçlerini emirlere uymak, hatta öldürmek için kullanır. Ancak Edward, başkalarının da aynı güçlere sahip olduğunun farkında değildir.Simyanın aşırı kullanımı sonucunda dünya âdeta bir cehenneme döner. En değerli simya hazinesi Felsefe Taşı’nı ele geçirmeye çabalayan düşmanları, kahramanlarımızdan çok daha zalim ve acımasızdırlar.Ed Resembool’a döner ve yıllardır görmediği babası Hohenheim ile karşılar. Babası onu görmekten mutlu olmasına rağmen, Ed onları bırakıp gittiği için babasına karşı büyük bir öfke duyar. Ancak Ed’in babasına duyduğu bu yoğun öfke yıllar önce teşebbüs ettikleri insan dönüşümü hakkında önemli bir gerçeği keşfetmelerini sağlar. Annelerini kısmen dirilttiklerini düşünürken aslında yaptıklarının bambaşka bir şey olduğunu anlarlar ki bu, kaderlerini sonsuza kadar değiştirebilecek bir keşiftir. 

...ranın 15. cildini okumaya hazır mısınız? 16 ... Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 15 | bkmkitap.com ... .80 TL. Ed Resembool'a döner ve yıllardır görmediği babası Hohenheim ile karşılar. 3D TYT Fen Bilimleri Simülasyon 15'li Denemeleri. 3D TYT Fizik Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası. Giriş. Kayıt Ol. Fullmetal Alchemist Çelik Simyacı 15. ...Elric'ten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir. Ürün Sepetinize Eklendi! Fullmetal Alchemist ... Fullmetal Alchemist: Çelik Simyacı 15-Hiromu Arakawa Fiyatı ... . Ürün Sepetinize Eklendi! Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 15. Hiromu Arakawa tarafından yazılan Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 15 kitabı 2017-01-11 tarihinde yayınlanmıştır. 18.90 TL. Fullmetal Alchemist, şimdi Çelik Simyacı adıyla Türkçe! 27 ciltlik maceranın 15. cildini okumaya hazır mısınız? Yurt dışından gönderilen ürünler 15 iş günü içerisinde teslim edilir. Elric'ten biri kolunu ve bir bacagini kaybetmis, digeri de yasayan bir çelik parçasinin içine tikilip kalmis bir ruha dönüsüvermistir. Fullmetal alchemıst (çelik simyacı) cilt 15. ve Alphonse Elric'ten biri kolunu ve bir bacağını kaybet...